Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

5 hours ago, Tsai said:

zar nije tu neki haos s podzemnim vodama bas? secam se da mi je neko pricao da su zescih problema imali kad su pravili podzemne prolaze ispod terazija

ja sam bila podstanar pre desetak godina u onoj zgradi na ćošku karađorđeve i ekonomskog fakulteta. gazdarica mi je pričala da im je podrum stalno bio pun vode dok se nisu organizovali da kupe pumpe. a inače kad god je padala kiša, ako ne zbrišeš brzinom munje iz tog dela karađorđeve računaj da ćeš biti istuširan... naprave se jezera na kolovozu a kamioni i kola samo šibaju

Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Imam osećaj da su prepolovili broj polazaka. Gužva nikad veća.

Realno jesu.
Prešli su na "letnj" red vožnje pa još smanjili.
Juče proverio.
Resursi su tanki.



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Železnička stanica "Vukov spomenik" je u utorak u 13.00 sati ponovo otvorena za prijem i otpremu putnika, nakon što je iz tehničkih razloga bila zatvorena jutros u 6.00 sati, saopštila je "Infrastruktura železnice Srbije".

"Vukov spomenik" bio je danas sedam sati zatvoren za putnike iz tehničkih razloga, jer je bilo neophodno otkloniti kvar na pokretnim stepenicama, odnosno eskalatoru u ovom objektu, koji povezuje perone sa staničnom galerijom.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Treba da idem do Barajeva. Centar, opština i ta neka administracija...
Osuđen sam na autobus pa rekoh da pitam ako neko zna jel ima nekih promena u saobraćaju u smislu stanice, odakle kreće iz BG...



....shiit has hit the fan.

Link to comment
  • 3 months later...

Verovatno će već prvog dana svi da voze levom stranom punu smenu dok gaze žene, decu i starce :isuse:

Ili što reče neki domaći vozač "Kako će da voze kada ne znaju koja je ulica jednosmerna a koja nije?" Možeš misliti velika je nauka za vozača koji je zapalio preko pola sveta da nauči kojom ulicom se kako vozi i da prati znakove...

  • +1 1
Link to comment

malo sam se našalio. negde je rečeno da imaju iskustva u gradskom saobraćaju po drugim zemljama.

naš čovek je, slušao sam ga, rekao da je pitanje kako će se snaći u slučaju izmene trasa. demonstracije, kvarovi........ pomenuo je dušanovu i strahinjića bana. jeste malo zeznuto. negde sam čitao da su našeg čoveka, novopečenog vozača, putnici usmeravali gde da skreće kada je bilo cirkusa.

 

radi li ta "ariva" na trocifrenim linijama? za početak da im to da. da voze drumom. jednostavnije je.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...