Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

2 hours ago, napadaj said:

Da, ide ti na račun za telefon.

Niđe veze.

 

2 hours ago, Frank Pembleton said:

Kod moje žene ne radi jer joj telefon Huawei

 

Ima isti app na HUAWEI AppGallery

 
Link to comment

Novi BusPlus app, tzv. BeoGRADSKI prevoz nema ništa što se tiče karata i plaćanja.

 

Ed. možda misliš na ono mtsovo, što radi samo sa mts brojevima? mts karta ili tako nešto...

Edited by Skyhighatrist
Link to comment
20 minutes ago, Skyhighatrist said:

Novi BusPlus app, tzv. BeoGRADSKI prevoz nema ništa što se tiče karata i plaćanja.

 

Ed. možda misliš na ono mtsovo, što radi samo sa mts brojevima? mts karta ili tako nešto...

 

Aha, mislio sam da je to univerzalna aplikacija, ne samo za mts.

 

Ja imam tu, dobro radi.

Link to comment

busplus aplikacija? kako ne radi? jedino shto je neprecizna do na stanicu, kad izgleda da ima josh jednu do, on je vec otishao, ali to radi i esemes...

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

ovde  rakovici su rešili da obnove asfalt u mihajla petovića od maričke uzbrdo do mekdonaldsa. radi se već mesec dana. par sati dnevno. 4 autobuske linije su izmeštene i kruže do labudovog brda. čuvena pedesetica među njima., haos u saobraćaju, maltretman za nas koji tu živimo. a lani su provlačili toplovod i sranje je bilo isto.

 

sinoć, oko 7 uveče, ja u 59ci. prešao u nju iz 47ice na stanici na kanarevom brdu. autobus stoji, čujem svađu. na trotoaru kod srednjih vrata stoji kontrolorka i insistira da žena bez "karte" izađe. svađa se sa putnicom na vratima. u jednom momentu ustaje šofer i kaže da će sve da izbaci. putnica tvrdi da kontrolorka nema zakonsko pravo da nekome ko se vozi bez "karte" traži da izađe. neko napada putnicu traži da izađe. ona kaže da nije ona u pitanju nago "žena u crvenom". koja se pravi blesava. utom, jedan putnik baci pogled, ugleda devojče pored "žene u crvenom" dohvati je i izbaci napolje. skoči drugi putnik, yebe majku i ostalo ovome što maltretira devojče. kontrolorka kaže da nije ova u pitanju nego ova druga. putnica na vratima svo vreme priča (galami) o pravu na besplatnu vožnju, ugroženosti žena u autobusima (kontrolori obilaze mrgude)------. autobus stoji jedno 10 minuta. na kraju, kontrolorka odustaje, žena brontula sledećih pet stanica. izlazim u maričkoj.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...