Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

slusaj znam da smo se svadjali ali to nije razlog da me sada jebes u zdrav mozak.vrati sliku angry.gif (mozda me nesto zeza browser, ne znam)
Zeza te browserevo ti link do slike, ubaci ga direktnohttp://postimage.org/image/ezk6gojbb/ilihttp://s15.postimage.org/mfjg2h70p/kolona_buseva.jpg Edited by slow
Link to comment
sad bi ti jojogi pokazo kako se to radicrowded-commuter-train.jpgal sigurno bi bilo manje besa da su ovo guraci4b-16b-subwaygirls.jpgjbt, bunite se, a evo skoro je kao u japanu.
meni je Meksiko siti bio fascinantan: u spicu u metrou platforma se deli na dva dela, u prednjim vagonima zene i deca, pozadi muskarci, dok u nadzemnom saobracaju na nekim linijama imaju buseve samo za zene i decu.razlog je, razume se, bezbednost slabijih i sputavanje pipaca da pipaju bilo koga osim pripadnike svoje kategorije.
Link to comment
ovo je mnogo interesantniji podatak za lanus.do tog datuma su bili firma sa 500 evra kapitala, odjednom neko ulece sa dva miliona evra. kada je raspisan tender za busplus?
pominju se nekakava tri kredita koje su dobili, dal' bese od erste ili od hypo banke, ne secam se.
Link to comment

meni je vrlo interesantno što se niko od zvaničnika ne oglašava povodom ovog, realno, skandala. mora da svi oni gledaju studio b - kod njih je diznilend.

Link to comment

zato što su građani besni...?!zato što nas se tretira kao stoku...?!ma, biće 3 dana bunta i onda će da bude kako oni hoće, jebaće marvu i dalje. sve je ovo otišlo toliko daleko jer umemo samo da konstatujemo, ništa više od toga.ovo što nam ti neki oni već godinama sistematski rade ne može da se podvede pod "nepopularne mere", već pod "zlostavljanje i pišanje u usta".

Edited by kunderina_sabina
Link to comment

U vezi busplusa pominjao se i Aleksandar Vlahovic, koji se samo slucajno preziva kao i jedini zaposleni u Apexu, u kontekstu odobravanja velikog kredita Erste banke firmi koja ima jednog zaposlenog i nista do tada nije radila.

Link to comment

Koristim isključivo autobuse, ne sećam se kad sam ušao u tramvaj i trolejbus, i vidim da se u svim medijima priča o haosu u autobuskom saobraćaju... Da li imamo forumskog insajdera u vozilima sa elektro-vučom? Da li i tu postoje racije, prave li se zastoji od Slavije do železničke stanice ili od Terazija do Slavije?

Link to comment
Koristim isključivo autobuse, ne sećam se kad sam ušao u tramvaj i trolejbus, i vidim da se u svim medijima priča o haosu u autobuskom saobraćaju... Da li imamo forumskog insajdera u vozilima sa elektro-vučom? Da li i tu postoje racije, prave li se zastoji od Slavije do železničke stanice ili od Terazija do Slavije?
U trajvanima je juce bilo sve OK na potezu Z. stanica - Ustanicka
Link to comment
pominju se nekakava tri kredita koje su dobili, dal' bese od erste ili od hypo banke, ne secam se.
sad nam treba bankar da nam koje uslove i kakva obezbedjenja trazi banka na trzistu da bi odobrila kredit od dva miliona evra firmi koja ima 500 evra kapitala.
Link to comment

Nije mi jasno šta se ovde dešava na slikama. Autobus se zaustavlja, niko ne može napolje dok se svi ne provere kod kontrolora, a napolju čeka komunalna policija koja piše kazne?Tako to funkcioniše?

Link to comment
Izvinjenje građanimaPoštovani građani, BusPlus se iskreno izvinjava svima koji su proteklih dana dobijali nepotpune informacije o novim merama u javnom prevozu koje stupaju na snagu u nedelju 15. jula ove godine.Mere su donete u cilju unapređenja kompletnog sistema javnog prevoza u Beogradu. Da bi autobusi gradskog prevoza bili noviji i učestaliji, neophodno je da ovaj sistem finansijski stane na noge, a za to je potrebno i da korisnici gradskog prevoza, prevoz koji koriste uredno i plaćaju.Ulaz na prednja vrata u sva vozila, osim u zglobna (autobuse i tramvaje) u koja će se ulaziti i na prednja i na zadnja vrata, uobičajen je u mnogim gradovima u Srbiji, kao i u mnogim evropskim. Naši sugrađani sa invaliditetom, kao i majke sa kolicima, ulaziće na srednja vrata u vozila koja imaju rampu, kao i do sad.Od nedelje 15. jula će biti pojačana kontrola. U autobusima i trolejbusima na linijama 16, 17, 23, 29, 40, 41, 47, 7 3, 88, 95 i 511 kontrola će biti stalna, a kontrolori će biti raspoređeni na Zrenjaninskom putu, Karaburmi, Smederevskom putu, Avalskom putu, Ibarskoj magistrali, Obrenovačkom putu, Autoputu, Surčinskom putu, Batajničkom drumu, Brankovom mostu i Pet solitera na Banjici.Odluka o javnom linijskom prevozu putnika na teritoriji Grada Beograda, dovela je do zabune o visinama kazni koje donosi sudija za prekršaje. Nema govora da će bilo ko na taj način biti kažnjen i mi smo hitno postupili da ovu, pre svega, nepreciznu meru promenimo i preciziramo. Kao i do sada, kontrolori će u okviru svojih nadležnosti putnicima bez uredne karte izdavati opomene i doplatne karte.Vreme je izuzetno teško za građane, ali i za velike javne sisteme koji su subvencionisani, poput gradskog javnog prevoza. Da bi sve funkcionisalo, neophodno je da građani plaćaju usluge koje koriste i poštuju nove mere.Voleli bismo da svi zajedno budemo partneri u poslu koji nije lak, da imamo prevoz kakav Beograd kao metropola zaslužuje. Na tom poslu svi Vaši predlozi, kritike i komentari su dobrodošli na info@busplus.rs.Srdačno,Vaš BusPlus
isuse.gif
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...