Jump to content
IGNORED

Podcast


Atreid

Recommended Posts

Nikola Otašević kod Jao Mileta.

 

Ali na pola podkasta upada aprijatni Žule i hajdžekuje ulogu gosta do kraja emisije. Najjjjači momenat, nakon što je već ušao u neku spiku i opustio se, želeći da se obrati gostu kae: kako beše, Nikola? :lolol:

Link to comment
  • 2 weeks later...
58 minutes ago, steins said:

Mnogo mi smeta zvuk na onom podkastu Ubod Kulture. :sad:

Ne znam što to malo ne sredi onaj momak 

 

Isto sam pisao ovde, a i u komentaru na neki njegov video, čak je i odgovorio. Opravdanje je nešto u fazonu Vučića. :D

 

Msm da je sad ubacio neke bubice kada sam poslednji put pustio neki njegov klip.

Edited by Mil@n
Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

 

Isto sam pisao ovde, a i u komentaru na neki njegov video, čak je i odgovorio. Opravdanje je nešto u fazonu Vučića. :D

 

Msm da je sad ubacio neke bubice kada sam poslednji put pustio neki njegov klip.

 

Jeste ubacio bubice, al ništa nije dobio :sad:

Link to comment
20 minutes ago, steins said:

 

Jeste ubacio bubice, al ništa nije dobio :sad:

 

Ma znam, katastrofa je. Bitno da ima 5000 diskova a ne može 2 mikrofona krštena da obezbedi.

  • +1 1
Link to comment

Decoding the gurus. Dva cinicna drustvenjaka levo nastrojena, pri tome jedan Skot, seciraju intervjue i razmisljanja aktuelnih gurua tipa jordan peterson, lex, musk... 

Link to comment
On 17. 4. 2023. at 22:12, steins said:

Mnogo mi smeta zvuk na onom podkastu Ubod Kulture. :sad:

Ne znam što to malo ne sredi onaj momak 

 

Otvorite se na patreonu pa možda i uloži u opremu :whistle:

Link to comment
Odličan mjehur. Baš me vratio u vreme ljubavi prema radiju. Prosto mi je neverovatno da je taj svet nestao.
Meni je utisak da ga je pregazilo vreme i da odbija to da prihvati ili se ne snalazi najbolje pa bira neisplative platforme za svoj sadržaj kao što je Mixcloud, na primer.
  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, booyaka said:
On 22.4.2023. at 3:06, maheem said:
Odličan mjehur. Baš me vratio u vreme ljubavi prema radiju. Prosto mi je neverovatno da je taj svet nestao.

Meni je utisak da ga je pregazilo vreme i da odbija to da prihvati ili se ne snalazi najbolje pa bira neisplative platforme za svoj sadržaj kao što je Mixcloud, na primer.

Jeste, i kontradiktoran je al to je Mjehur :) Throwback u staro vreme je super. Galeb loš :(

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...