Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

38 minutes ago, Glass Joe said:

Smicer je zakazao svadbu negde pred kraj Eura racunavsi da ce dotad Ceska ispasti kad ne lezi vraze...valjda je dobio specijalnu dozvolu da ode na svadbu i odmah se expresno vrati na pripreme za finale

 

E bravo, znam da je bilo nesto oko zenidbe.

Sad se setih da je i casiraghi bio odlican tada, jos uvek u laziu ako se ne varam. 

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

1 hour ago, Meazza said:

Takodje prvi put smo videli tu generaciju Portugalaca koja je briljirala na sledecem Euru i izgubila finale 2004. 

Da, mada su vec bili dosta poznati jer su do tada vec poosvajali sve zivo u U19 i U20 kategoriji. Cesi su bili bukvalno pali s neba. 

Link to comment
4 minutes ago, MocaVukotic said:

Da, mada su vec bili dosta poznati jer su do tada vec poosvajali sve zivo u U19 i U20 kategoriji. Cesi su bili bukvalno pali s neba. 

 

i birof je pao s neba, jel nemcima bese bilo dozvoljeno da zbog povreda njega dovedu, a nije bio na spisku?

Link to comment
12 hours ago, radisa said:

1990 je bilo najbolje... :)

 

Sad ce dodje Harper i kaže 1982 da je bilo najbolje... :)

 

Svakom je najbolje ono koje je prvo pratio sa nekim razumevanjem...

 

Ja ne volim to prvenstvo jer je fudbal izgubio a pobedilo vacarenje, kradja i siledzijstvo. Samo sam srecan sto sam na tom prvenstvu gledao po mom misljenju najveci fudbalski tim svih vremena, ili bar od ovih koje sam gledao, tadasnju brazilsku reprezentaciju. Kako su ti ljudi igrali fudbal, to je cista poezija. Na kraju ih s prvenstva izbaci onaj dopingovani italijanski mafijas i njegova grupa sidekick mesara i kostolomaca.

Link to comment

Енглеска - Шкотска и луди Газа, Шукер кад лобује Шмајхела, наравно навијало се за Чехе. Сјајно Европско, прво такмичење које сам пратио.

Link to comment
3 minutes ago, čekmeže said:

Ja sam navijao za Nemačku, matori me mal nije opizdio kad sam skočio na izjednačujući gol Kunca. 

Ti si ja? :D

 

Ja se posvađao sa matorim, i na kraju puštao iz druge sobe "Deuche uber alles", da čuju u dnevnoj... Baš bio pičvajz u kući... :)

Link to comment
25 minutes ago, harper said:

 

Ja ne volim to prvenstvo jer je fudbal izgubio a pobedilo vacarenje, kradja i siledzijstvo. Samo sam srecan sto sam na tom prvenstvu gledao po mom misljenju najveci fudbalski tim svih vremena, ili bar od ovih koje sam gledao, tadasnju brazilsku reprezentaciju. Kako su ti ljudi igrali fudbal, to je cista poezija. Na kraju ih s prvenstva izbaci onaj dopingovani italijanski mafijas i njegova grupa sidekick mesara i kostolomaca.

Ima ta utakmice cela na jutjubu, Konti im je pravio malu decu, a i Antonjoni je bio veliki majstor fudbala

Link to comment
2 hours ago, MocaVukotic said:

A svi smo navijali za cehe, prvo su prosli grupu golom smicera u poslednjem minutu, protiv rusa za 3-3

 

I to na Enfildu, gde će drugo Šmicer :)

Link to comment
1 hour ago, Glass Joe said:

Ima ta utakmice cela na jutjubu, Konti im je pravio malu decu, a i Antonjoni je bio veliki majstor fudbala

 

Toliku decu im je pravio, da se po danasnjim pravilima igra ta utakmica Brazil bi dobio sa deset golova razlike a Djentile bi zavrsio utakmicu zbog dva zuta posle pet minuta.

Link to comment
18 minutes ago, harper said:

 

Toliku decu im je pravio, da se po danasnjim pravilima igra ta utakmica Brazil bi dobio sa deset golova razlike a Djentile bi zavrsio utakmicu zbog dva zuta posle pet minuta.

 

Brazil je imao najbolju sredinu terena na prvenstvu, jednu od najboljih desetki pored Maradone i Platinija, ali imao je slabiju zadnju liniju, slabog golmana i sto je jos najvaznije mediokritetskog spica u vidu Serzinja koji Rosiju pertle ne bi mogao da veze i ciji su promasaji odlucili mec. Da je igrao Kareka, e to bi bio svemirski tim, ovako imali su neke realne nedostatke. Italijani su bili jaki u svim linijama, najbolji libero na svetu kojeg cak ni Barezi nije mogao da zameni u repki dok se nije penzionisao, fenomenalni Zof, box to box moderni Tardeli, desetka Antonjoni, umetnik Konti koji im jeste pravio malu decu na toj utakmici, sto je opste poznato, i Rosi koji je odigrao taj mec i zavrsni deo prvenstva za deset. Pored promasaja Serzinja Brazilci su poklonili jedan gol Italijanima, loptu je prodao Toninjo Serezo koji je inace bio svetska klasa, ali eto. 

 

Sto se tice danasnjih pravila, da su Falkao, Sokrates i Ziko uz njih igrali fudbal izvesno bi izrasli u obicne dajvere kakve imamo prilike danas da gledamo, tako da ne bih ulazio u nerealistican SBBKBB scenario. Igralo se po ondasnjim pravilima i taj mec se pamti kao jedan od dva-tri najbolja u istoriji igre. Nece bas biti da je postojao samo jedan tim na terenu tada.

Link to comment
Just now, Meazza said:

 

Brazil je imao najbolju sredinu terena na prvenstvu, jednu od najboljih desetki pored Maradone i Platinija, ali imao je slabiju zadnju liniju, slabog golmana i sto je jos najvaznije mediokritetskog spica u vidu Serzinja koji Rosiju pertle ne bi mogao da veze i ciji su promasaji odlucili mec. Da je igrao Kareka, e to bi bio svemirski tim, ovako imali su neke realne nedostatke. Italijani su bili jaki u svim linijama, najbolji libero na svetu kojeg cak ni Barezi nije mogao da zameni u repki dok se nije penzionisao, fenomenalni Zof, box to box moderni Tardeli, desetka Antonjoni, umetnik Konti koji im jeste pravio malu decu na toj utakmici, sto je opste poznato, i Rosi koji je odigrao taj mec i zavrsni deo prvenstva za deset. Pored promasaja Serzinja Brazilci su poklonili jedan gol Italijanima, loptu je prodao Toninjo Serezo koji je inace bio svetska klasa, ali eto. 

 

Sto se tice danasnjih pravila, da su Falkao, Sokrates i Ziko uz njih igrali fudbal izvesno bi izrasli u obicne dajvere kakve imamo prilike danas da gledamo, tako da ne bih ulazio u nerealistican SBBKBB scenario. Igralo se po ondasnjim pravilima i taj mec se pamti kao jedan od dva-tri najbolja u istoriji igre. Nece bas biti da je postojao samo jedan tim na terenu tada.

 

Video ti sliku na profilu i dalje nisam citao.:D

 

Zezam se. Naravno, Italija se mnogo podigla nakon blamiranja u grupi, odigrali su maestralno finale u kojem su zgromili Nemce. Cak sam i navijao za njih na toj utakmici, i pored anti-fudbala uz pomoc kojeg su izbacili Brazil i Argentinu. Prosto mi je iz fudbalskog ugla zao sto je onakva ekipa ispala iz tri suta na gol koje je dopingovani Rosi pretvorio u golove. Mnogo je tu bilo dobrih igraca kod Azzura ali im nikad necu oprostiti Djentilea i prejadne pokusaje (uspesne, na zalost) da dobiju te dve utakmice sakacenjem najboljih protivnickih igraca.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...