Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

8 hours ago, James Marshall said:

Pa Škoti su jedni od organizatora, to sam i napisao :P

 

Mi ne možemo bez problema proći ni Luksemburg. 

 

Ni Portugal ne moze bez problema dobiti LUX a kamoli Srbija :D

No ako ipak dodje do susreta sa Skotskom verujem da ce Tumbini puleni to dobit vrlo lako :zeka:

Link to comment
13 hours ago, Ted said:

pojma nemam da li će biti vremena za pripremu meča sa Norvežanima. pretpostavljam da neće i da ćemo da krenemo ovako sa individuano najboljim igračima koji su neuigrani i na terenu izgledaju ko pali sa Marsa. u toj varijanti jebaće nas svaka iole prostojna i uigrana ekipa, odnosno imamo šanse samo protiv nekih indijanaca ili razbijene bande kakva smo mi. pri čemu Norvežani ne deluju kao razbijena banda, koliko vidim, i tu nije bitno što su indvidualno slabiji od nas, ako su timski jači. nama je Luksemburg pravio goleme probleme.

 

A kako će Norvežani da krenu, hoće li imati višemesečne pripreme? Pri tome se njihova liga ne igra od decembra do marta, pa ako tu neko bude neuigran to će biti njihovi domaći igrači (ako uopšte imaju nekog iz domaće lige). 

 

Uopšte nije nerealno da Srbija u tom baražu nešto napravi. Na samom turniru naravno sleduju tri glatka poraza uključujući najmanje jednu petardu.

Link to comment

Nije nerealno, mislim da norvezane mozemo proci, vise me "brine" ako budu skoti u finalu, nasa grupa na euro je dwlom u glazgovu, imace oni extra motiv da poginu na toj utakmici

Link to comment
2 hours ago, MocaVukotic said:

Nije nerealno, mislim da norvezane mozemo proci, vise me "brine" ako budu skoti u finalu, nasa grupa na euro je dwlom u glazgovu, imace oni extra motiv da poginu na toj utakmici

Шкоти су крш тежак.

Link to comment
3 hours ago, MocaVukotic said:

Nije nerealno, mislim da norvezane mozemo proci, vise me "brine" ako budu skoti u finalu, nasa grupa na euro je dwlom u glazgovu, imace oni extra motiv da poginu na toj utakmici

 

Mogu samo da poginu. Kvaliteta bez...

Link to comment
3 hours ago, omiljeni said:

Prodace Kokeza utakmicu Norveskoj
Uzmu neku kinticu, a i Thompson nece seiriti nad petardicom. Win-win

Колико смо пута попили петардицу од Хрвата у историји? Питам за Томсона.

Link to comment
41 minutes ago, porucnik vasic said:

Колико смо пута попили петардицу од Хрвата у историји? Питам за Томсона.

Ako dodje do utakmice u Glasgowu ima da nam Hrvati spakuju minimum 3 komada. 

Link to comment
11 hours ago, Redoran said:

 

A kako će Norvežani da krenu, hoće li imati višemesečne pripreme? Pri tome se njihova liga ne igra od decembra do marta, pa ako tu neko bude neuigran to će biti njihovi domaći igrači (ako uopšte imaju nekog iz domaće lige). 

 

Uopšte nije nerealno da Srbija u tom baražu nešto napravi. Na samom turniru naravno sleduju tri glatka poraza uključujući najmanje jednu petardu.

možda će i imati pripreme, ako već ne igraju u tom periodu, šta je znam. ne znam koliko im je igrača iz njihovog linglonga a koliko sa strane.

 

po individualnom kvalitetu Srbija ima potencijal da se lagano prošeta kroz baraž. po načinu iskorišćenosti tog kvaliteta i igri koju prikazuje Srbije će imati muke Tantalove da se kroz baraž provuče. pošto se igra samo jedna utakmica i nema popravnog, ostaje nada da će se uozbiljiti i izvući maksimum.

Link to comment
1 hour ago, Cash said:

Ako dodje do utakmice u Glasgowu ima da nam Hrvati spakuju minimum 3 komada. 

 

1 hour ago, MiddleClass said:

Koliko puta su nam Hrvati spakovali 3 u istoriji? Pitam za Vasica...

Продајете кућу и залажете је на клаџи? Питам за Томсона? И он би. Можда са усташом у покушају Ловром. Да се обезбеде момци.:sleep:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...