Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Na toj utakmici 4. gol Španaca stvarno izgleda žešće sumnjivo. Oni bunare sa pola terena, naših svih 11 je nazad, ali niko ne skače, samo se povlače u peterac, sklanjaju se i niko ne pokušava da blokira šut. Legenda kaže da su našima javili, dok je bila ujdurma sa sudijom oko penala, da je Norveška završila nerešeno i da mi možemo komotno izgubiti, pa da su naši i Španci tu izradili Norvežane.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

13 hours ago, stoka said:

Poslednje dobro što je došlo iz fudbalske Škotske su Keni Dalgliš i Džo Džonston ...

Graeme Souness. Malo sam retroaktivno pogledao neke njegove meceve, iznenadio sam se jer sam ocekivao samo jednog hard-man ceparosa, kad ono elegantan playmaker, ali je imao i taj  hard-man momenat koji je valjda bio neizbezan osamdesetih. Zanimljiva era skotskog fudbala je 74 do 82, bilo je tu dosta zanimljivih igraca, simpaticna repstacija. Misim da nikad nisu prosli grupu a ucestvovali su tipa na 6,7 svetskih prvenstava, 2,3 evropska,  uvek tesno ispadali. 

Izrael je igrao plejof sa Kolumbijom za wc90 i ispao.  Ko je igrao pes 5 ili 6 zna ko je Revivo, to su oni igraci (free agenti, legende) koje mozes da kupis za 150 pes poena.

Kvalifikacije su zaista pickin dim, sramota da se ne kvalifikujes.

Link to comment

Nije on dzaba bio kapiten liverpoola, naravno da je bio klasa. A bio je i ceparos, iako sa soft touchom, ali bas kao sto rece, morao si da budes u toj ligi. Kramponi u celenku... 

Ali zanimljiva je ta skotska sa sistematicnim neprolazenjem grupe a opet redovnim ucestvovanjem. Tad na wc78 su trebali da prodju, kad je kenny bio u prajmu, onaj gol gemmilla holandjanima, jedan im je falio za prolaz. Imali su uvek i tesku grupu, 82 brazil i rusi, 86 urugvaj, nemci, danci, 90 opet brazil svedska i kostarika, mozda su tad morali da prodju... 

Link to comment

Ali to EP '00, najjaca prica i to misljenje posle tekme sa Spancima, pa dobro od dva zla (Holandija ili Francuska) izabrali smo manje, ovi su prvaci sveta, a Holandiji taman da vratimo za Mijata i SP, kad ne lezi vraze za par dana... :D

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment
11 hours ago, Grandilof said:

Ali to EP '00, najjaca prica i to misljenje posle tekme sa Spancima, pa dobro od dva zla (Holandija ili Francuska) izabrali smo manje, ovi su prvaci sveta, a Holandiji taman da vratimo za Mijata i SP, kad ne lezi vraze za par dana... :D

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 

 

Бергкамп пред утакмицу рекао да ће нас одерати са 5-0, а Бошков одговорио "боље пет него шест". И би шест.

Link to comment

Kralj je krenuo u suprotnu stranu na sut s 15 metara i krenuo s nogama ispred kad je covek bio sam ispred njega. :laugh: Mijat raspizdio precku opet, cisto da se zna red, Koku pocepao muda o stativu. 

Kako su zabari izdrzali polufinale nikad mi nece biti jasno. Mislim da je Toldo skinuo 2 penala u regularnom i da su igrali s igracem manje, i dzaba sve. Totijeva Panjenka. :smiley_hail:

Edited by Plajvi
Link to comment

На страну што смо ми испадали баш од њих, Холандија је имала феноменалну генерацију тад. У Француској их је на пенале зауставио Бразил, кући Италија на пенале, оба пута у полуфиналу. Сигурно једна од најбољих генерација икад која није освојила ништа.

Link to comment
7 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

На страну што смо ми испадали баш од њих, Холандија је имала феноменалну генерацију тад. У Француској их је на пенале зауставио Бразил, кући Италија на пенале, оба пута у полуфиналу. Сигурно једна од најбољих генерација икад која није освојила ништа.

Jbg kad su protiv italije promasili 2 penala u toku utakmice, u kojoj su 90 minuta imali igrača više... i posle još 3 u penal seriji... 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...