Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Dejvid Foster Volas- Kratki razgovori sa ogavnim muškarcima. Prvo sam pročitala odlomak iz Polja, a onda pravac u biblioteku po knjigu. 

A kad to završim opet se vraćam na Bernharda. Dok onaj zapenušani ne skikne.

 

Ustvari, ne. Želim ga živog. Robert Muzil- Dnevnici.

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 26.11.2018. at 5:21, John Coltrane said:
  Reveal hidden contents

3fHjiVZ.jpg

 

KuMSe, stigla je :)

Мени збиља није јасно како ти је ово лакше за читање од Златног руна?

Link to comment
1 hour ago, porucnik vasic said:

Мени збиља није јасно како ти је ово лакше за читање од Златног руна?

 

Zlatno runo jos nisam procitao pa ti ne znam ni odgovoriti, ali Moja borba me je uzela pod svoje kao malo sta i to u trenutku u kom nije bilo ni pomisli da mogu procitati 4 toma toliko obimnog romana (zbog obaveza pre svega).

Link to comment
5 hours ago, John Coltrane said:

 

Zlatno runo jos nisam procitao pa ti ne znam ni odgovoriti, ali Moja borba me je uzela pod svoje kao malo sta i to u trenutku u kom nije bilo ni pomisli da mogu procitati 4 toma toliko obimnog romana (zbog obaveza pre svega).

Не знам, штиво ем је депресивно ем ужасно тешко за читање. Мени било мучење.

Link to comment

U kom smislu "tesko za citanje"? Pretpostavljam da mislis na atmosferu ili teme, posto je, sto se jezika tice, prilicno jednostavan i lak za citanje (makar u najvecem delu prva tri toma, cetvrti i peti jos nisam poceo da citam). Ima par mesta za koja se moze reci da zahtevaju malo vise koncentracije, ali generalno, ljudi obicno kazu 'jao, gledaj kolko je to cudo, pa jos u sest tomova, ko ce to da cita!', a realno njegovih 500-600 strana se stuce kao necijih 150. 

Link to comment
  • Meazza featured this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...