Jump to content
IGNORED

zen trenutak


gospa buba

Recommended Posts





inace sam,posle isprobavanja raznih crnih cajeva,shvatila da najvise volim dobri,stari english breakfast..ima nesto comforting u tom njegovom mirisu na duvan i seno
 
 
 


isto mi se desilo. izdala sam earl gray bez osvrtanja :)

sent from bubamoto

Link to comment
4 hours ago, ivy said:

od ove nase divlje kruske?

pa to ima da se nabere okolo..

 

bas od te :)

mama nabrala i osusila, ja bezocno koristim

fin je i u kombinacijama sa ostalim biljnim cajevima

 

mada, kad vec pitas... ako krenem da je valjam po televizijama kao list mandzurijske divlje kruske koja leci sidu, mogu se obogatim! :s_d:

Link to comment

super,skroz zaboravim da moze i od lista vocke caj..znam da ima od lista dunje

 

 

 

pa samo malo maste i marketinga i eto bogatstva..mada onda je drugo pitanje savesti :D

Link to comment
On 3/3/2018 at 1:37 PM, gospa buba said:


 

 


isto mi se desilo. izdala sam earl gray bez osvrtanja :)

sent from bubamoto
 

 

 

 

ja earl grey nisam nikad volela,imala sam neku Twinings konzervu,popila je i nisam se vise osvrnula :D

 

ali zato English Breakfast volim,bas i to volim jak,bas jak (drzim ga duplo duze od propisanog :D) sa jako malo kokosovog mleka(moze i obicno 3-4 male kasicice ali trenutno ne pijem)

i posle isprobavanja svih English Breakfasta na trzistu,porucivala sam neke i sa iherba,Ahmad se ispostavio kao jedini sa odgovarajucom jacinom cak i do gorine dobaci mmmm :P

 

 

jel zna neko neko mesto sa kog mogu da porucim cajeve iz sveta da shipuju u Srbiju a da nije skuplje od samog caja?

na i herbu je shiping postao skuplji od paketa :(

 

 

Link to comment
  • 1 month later...

Popio neki zeleni caj od Kineza i sad mi muka. Mozda sam napravio prejak. Vidim na netu da nije retka pojava.

 

Skoro popio bas dosta kod drugara (njemu sestra salje iz Portugala) i nikakav problem nisam imao. Definitivno mi je ovo delovalo jace od tog.

 

edit: pogledah psrosli post. Bas tamo sam uzeo :)

 

Uzeo zeleni, neki mesani i caj od jasmina.

Edited by katamaran
Link to comment

 

On 27.4.2018. at 22:06, katamaran said:

zeleni, neki mesani i caj od jasmina

Moja žena pije baš taj i uživa, baš juče kuka kako moram da joj naručim još, jer je pri kraju...

Link to comment
  • 4 months later...

Čaj od cvetova pomorandže, nikad odvratniji infusion nisam probala. Ne volim da bacam ništa što je za ishranu, ali za ovo ću se jedva suzdržati. 

Jedino što mi se čini da me je uspavao, pa ću se možda opet žrtvovati ako me uhvati nesanica.

Link to comment
  • 1 month later...

donela mi drugarica iz Londona  :wub::wub::wub:

 

113683011_0_640x640.jpg?identifier=21d4d

 

 

 

u aprilu mi drug doneo i ja se navukla..bas jak,pravi kakav volim ujutru

i sada moram da vijam puteve nabavke :(

ali srecom kutija ima 80kesica pa ce i njena mama da mi donese u novembru jednu i mirna sam 6meseci :wub:

Link to comment
  • 1 year later...

Večeras sam u DM-u kpila čaj Mivolis  đumbir, korijander i kardamon, to je glavno a ima i čili i još 300 čuda.

Sad sam ga probala, prvo što mi je palo na pamet- ovo je čaj za muškarce, ali u dobrom smislu, ne kao onaj za prostatu.

 

Link to comment
  • 3 months later...

imperial-earl-grey-schwarzer-tee-aromati

Danas sam sredila terasu, postavila žardinjere sa fuksijama, kupila ovaj blagodatni Earl Grey od 250 g, još neke sitnice da dodam i uživanje na terasi popodne može da počne. Treba se pripremiti za bar godinu bez putovanja.

Link to comment
  • 7 months later...
  • 11 months later...

chaj richard tea zaobidjite, shto se mene tiche slobodno celu liniju. probala sam 4-5 crnih/zelenih, ne verujem da se vishe ima shta videti. nema ukus, nema miris, ima prefinjeni marketing i predivnu ambalazu, kad se chovek jednom nekad reshi chaja :hihi:

naravno, uvek je moguce da chajevi iz kenije, cejlonije, materine, imaju takva svojstva da nemaju ukus i ne mirishu, pa da su zato i cenjeni :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...