Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Aleksandar Stojanović je odlučio da se ofsajd više ne zove tako, već prestup :blink: . Ovo je možda uvod u srbski novogovor, pošto već imamo novo akcentovanje reči na RTS-u, zašto onda ne pustiti mašti na volju, mnogi pojmovi čekaju da budu prevedeni.Što se tiče njegovog komentarisanja , saznali smo gotovo svaki statistički detalj izražen u procentima, koliko je ko puta levom nogom dodao loptu svojoj desnoj nozi i slične gluposti. Dajte nam Nedeljka Kovinjala!!!

Link to comment
  • 4 months later...

Konacno se setio neko i o ovome da pise...

Blic: RTS poziva na kockanje31. januar 2010. | 01:15 | Izvor: BlicBeograd -- RTS svojim gledaocima svaki dan izbija iz džepa u proseku 15.000 evra podstičući ih na kockanje igrom "RTS licitacija – Naš auto našim gledaocima“, piše "Blic“.IzvorBlic
Edited by Jolly Roger
Link to comment

Kolike su sanse da se to desi RTS-u? Kolike su sanse da uopste dodje do sudjenja? Kapiram sta hoces da kazes, ali porediti BBC i "ovu gamad" (kako ih s punim pravom nazivas) je bespredmetno - u losem a pogotovu u dobrom.

Link to comment

Ah, televizija me je natjerala da se kockam, duvanske kompanije su me natjerale da pušim, vidovnjaci su me natjerali da im dajem pare. Krivo je društvo i poremećeni sistem vrijednosti! buhuhu, poor me...Jbt, jel može neko da preuzme odgovornost za svoje postupke ili je uvijek neko drugi kriv.

Link to comment
Ah, televizija me je natjerala da se kockam, duvanske kompanije su me natjerale da pušim, vidovnjaci su me natjerali da im dajem pare. Krivo je društvo i poremećeni sistem vrijednosti! buhuhu, poor me...Jbt, jel može neko da preuzme odgovornost za svoje postupke ili je uvijek neko drugi kriv.
Načelno sam saglasan sa ovime što si napisao i dopada mi se tvoj rezon. Međutim, ljude žulja to što je RTS državna televizija. Kao što si primetio, primedba se odnosi na RTS a ne na SOS ili Pink i ostale komercijalne televizije koje imaju isti sadržaj. Ljudi očigledno očekuju od RTSa da se ne ponaša trash-komercijalno poput ostalih (inače neravnopravnih) učesnika na tržištu. Ako već plaćaju pretplatu, onda je razumljivo da ljudi imaju neka posebna očekivanja. Na kraju krajeva, na to se obavezao i direktor televizije Aleksandar Tijanić kada je pravdao uvođenje obavezne pretplate, rečima "Plaćajte pretplatu, ako ne želite da vam ćerka sutra podseća na Stoju a sin na zaštićenog svedoka. Ili još gore, da vam ćerka liči na zaštićenog svedoka a sin na Stoju". (I svi se nasmijaše)
Link to comment

Da li je tacno da Tijanicu istice direktorska funkcija u junu 2010. godine?Sto se tice kockanja, BLIC kao i uvek objavljuje budalastine. Te iste nagradne igre imaju ili su imali do skoro i B92, FOX, PINK... i sve druge televizije sa nacionalnom pokrivenoscu. Najobicnija nagradna igra, niko nikog ne tera da salje poruke. Porez se placa i to je to. Samo je BLIC pametan pa pljuje tamo gde je najlakse. A pretplata je obaveza koja postoji u mnogim zemljama. Kad smene Tijanica ocete li onda placati pretplatu?

Edited by Milosh76
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...