Jump to content
IGNORED

Kafa


dig_chohano

Recommended Posts

Proverio, kod njega je Bialetti. Imaju par modela od inoksa, koji se po svom izduženom obliku razlikuju od klasičnih aluminijumskih.

Edited by Ras
  • Hvala 1
Link to comment

kod mojih mađara se pojavile hausbrandt kafe za espreso, bela sa zlatnim slovima i crna. obe su po 450 što ja 100 din više od prosečne najniže cene za najjeftinije lavazze i slične. mislim da ću isprobati, naročito ovu belo jer se prodaje kao oro kvaliteta a lavazza oro je skuplja

 

image.png.885303f27d43815ca28505481eccddfd.png

  • +1 2
Link to comment
On 17. 1. 2024. at 19:02, notenoughreasonsforclaire said:

Došao Nespresso Pixie u naš mali dom. Mere li se sa njim praviti i topla čokolada možda?

Ima kapsula i za čokoladu ali malo je nepreporučljivo i nepotrebno jer se malo po malo zakrči izlazna česmica raznim praškovima.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Kupio ove 3 vrste, pa da vidimo na šta liče... 

Do sad sam koristio Lavazza crema e gusto crveno plavu, 7/10. Cena ovih po kg 1300 din.

IMG_20240217_192945.jpg

IMG_20240217_192928.jpg

IMG_20240217_192910.jpg

  • Wub 1
Link to comment
On 2. 12. 2023. at 19:00, Ras said:

embed?resid=30485E1F704BB219!29733&authk

 

K. u predizbornoj kampanji

Wow, moram podeliti svoje oduševljenje sa svima ovde! Nedavno sam otkrio Kimbo Extra Cream espresso kafu i jednostavno sam oduševljen njenim ukusom i kvalitetom. Kao što samo ime sugeriše, ova kafa je zaista posebna zbog svoje divne kreme koja je gusta, ujednačena i slatka. Verujem da je tajna ovog savršenog ukusa u visokom procentu zrna robuste koje ova mešavina sadrži.Verujte mi, probajte je u svim njenim varijantama, bilo da je to espresso, cappuccino ili latte macchiato - u svakom slučaju, oduševiće vas svojom kvalitetom i ukusom. Definitivno preporučujem svima da probaju Kimbo Extra Cream espresso kafu i uživaju u njenom jedinstvenom ukusu!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...