Jump to content
IGNORED

Alternativni soping vodic kroz Beograd


morgana

Recommended Posts

Avangardia uvek ima dobre popuste kad nastupe rasprodaje, plus, nije iskljuceno da se u novogodisnjim izdanjima pojedinih zenskih magazina (sto je slucaj poslednje dve godine) pojave kuponi za dodatni popust. Nego, nesto mi mnogo kilave s pocetkom rasprodaja - valjda cekaju da srbi-narod-nebeski podivlja kad dobije trinaestu platu, sta li...

Link to comment

eheh, ko ce se oslanjati na popuste i zenske casopise. kupih danas ove:pic_large.jpg80 eurona ustede, moze neka africka drzava da se prehrani za te pare, spasu pande od izumiranja, ili da se saviju i podmetnu pod nogu od stola ako se klima.

Link to comment
  • 2 weeks later...

s njom sam uradila prvi intervju u zivotu pre ravno 14 godina :ph34r: (za godine, ne za roksandu, koja je u to vreme, btw, vreme dizajnirala sesire)ne mogu bash da kazem da sam je lansirala, ali eto ^_^

Link to comment
evo jos jednom mode za poneti, ovaj put prednovogodisnje izdanje 28.12.2007. od 18 do 21h opet u Velikoj galeriji SKCamzp.jpg
hajde okaci poneku fotku sa eventa, i za nas koji ne mozemo da dodjemo :)
Link to comment

ali te fotke su tako male, nista se ne vidi :( ovako nekako recimo bi bilo efektnije bar ja mislim - 6a8clt0.jpgmozda da uslikate te stvari onako svaku posebno pa da postavite na sajt, od svakog dizajnera po nekoliko?sto ne napravite i on-line shop?jel imate neko stalno prodajno mesto u gradu?super je ideja ali poradite jos malo na prezentaciji, pa ne zove nam se faks dzabe fakultet primenjenih umetnosti :wink:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...