Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

26 minutes ago, Patty Lee said:

Videla sam da ima klađenje, da li će u novom Džokeru, pošto su najavili tipa 15 pevačkih numera/obrada, jedna od njih biti Creep pošto, mislim… come on. :laugh:

 

SVE

JE

ŠABLON

 

Link to comment
5 hours ago, Patty Lee said:

Pre neki dan su izbacili novi poster za Furiozu:

IMG-1725.webp
 

I don’t like it.

Zašto izgleda ovako cartoonasto? Zašto Kris Hemsvort izgleda kao Tor?

Nervira me što realno mogu bilo šta da izbace, svakako idem da gledam + molim boga da ne bude užasno.

cekam reakcije, ocene,pa onda gledam, u psolednje vreme, malo sta gledam bez provere, pa opet i tu naletim na trulu ishajpovanu jabuku, ali takva je sada filmska industrija, biras ili neko govno, il nesto mediokritetsko, ali da  je ipak sklepano s koliko toliko mozgom..Fury Road je psolednji bolkbaster, a da je stvarno razbio, po meni..Miler je istina, sa Mad Maksom samo jednom zasrao do sada(trojka)

  • +1 3
Link to comment
22 minutes ago, Misko said:

Miler je istina, sa Mad Maksom samo jednom zasrao do sada(trojka)

 

I to samo u drugoj polovini filma. :sleep:

Link to comment
On 11. 4. 2024. at 17:28, Misko said:

cekam reakcije, ocene,pa onda gledam, u psolednje vreme, malo sta gledam bez provere, pa opet i tu naletim na trulu ishajpovanu jabuku, ali takva je sada filmska industrija, biras ili neko govno, il nesto mediokritetsko, ali da  je ipak sklepano s koliko toliko mozgom..Fury Road je psolednji bolkbaster, a da je stvarno razbio, po meni..Miler je istina, sa Mad Maksom samo jednom zasrao do sada(trojka)

Za sve do sad zaslužio je blanko odlazak u bioskop. Neka bude pola od Fury Road i bicu srećan.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...