Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

7 hours ago, Majo said:

Koga je to Lukaku gadjao flasom u tunelu?

 

7 hours ago, gervasius twinkleminkleson said:

Nebitno, vjerovatno je ionako promasio

 

Tj. pogodio je Smolinga :fantom:

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Dobro Siti potrosio 100 miliona jura vise od Junajteda. Siti prvi Junajted drugi. Sve ide svojim tokom. Morace Utd jos da ulaze ako misli da bude konkurentniji. Siti nema rupe u timu tipa Smoling Roho Dzesi Rasford.

Morace Murinjo uloziti 200 miliona u odbranu. To mu je ionako najbitnini dio tima. Pokupio mu je Pepe Imaz foru.

Link to comment

Apsolutno je trebao da doda. Valja pogledati highlights jucerasnje tekme Sotona i vidjeti kako to Tadic radi. Imao je jedno 3 takva pasa tik iza protivnickog igraca.

Za City je kljucno da se ne ozlijede DeBruyne, Silva i Fernardinjo. Barem do pauze.

Edited by reginald
Link to comment
26 minutes ago, MiddleClass said:

Dobro Siti potrosio 100 miliona jura vise od Junajteda. Siti prvi Junajted drugi. Sve ide svojim tokom. Morace Utd jos da ulaze ako misli da bude konkurentniji. Siti nema rupe u timu tipa Smoling Roho Dzesi Rasford.

Morace Murinjo uloziti 200 miliona u odbranu. To mu je ionako najbitnini dio tima. Pokupio mu je Pepe Imaz foru.

to

Link to comment
9 hours ago, porucnik vasic said:

Колико треба да потроши? У тај тим је скрцано преко пола милијарде фуната...

realno nema šta da se kupi.

gvardioli su ovi pre njega ostavili dosta a murinju slabo šta.

da lukaku nije budalčina ovo juče bi glat bilo nerešeno.

kao da su ovi izdominirali junajteda i napunili ih.bolji jesu ali sad da su čudo..

gledao sinoć. po hajpu nadao sam se nekoj barsi iz najboljih dana sa ćavijem.

videćemo dokle će u evropi.tamo čekaju sitija prave zverke

Link to comment

United bi sigurno bio bolji da su nazad igrali Bailley i Jones, a u sredini Pogba. Da li bi bilo dovoljno za bolji rezultat teško je reći. Siti je prelijepo držao posjed i gradio akcije. Mada nije toliko izdominirao u stvorenim šansama osjetilo se da je dosta bolji tim na terenu. Zasluženo, vjerovatno za titulu.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
4 hours ago, kipo said:

Pa kakav je to toliko nedopadljiv profil majku mu? Nedopadljiva igra, uvreženo nesportsko ponašanje, šta to toliko zaslužuje Murinjov anti fudbal?

Isto. OK, skratio si istoriju kluba na 10 god. ali zar i u post Ferguson eri baš nijedan klub pre Junajteda ne zaslužuje davljenje igre na mišiće i pare? Naravno da postoji bolji fit za Junajted, naravno da će se to dogoditi čim Đekna odapne. Mračite bez osnova.

Nije stvar u nedopadljivom fudbalu, naprotiv, Man Utd je igrao kvalitetan i lep fudbal na kom bi im se moglo pozavideti (ali to je često važilo i za Murinjove legije zla, kao što Prslin voli da nas podseti).

Stvar je u aroganciji. Ja sam pobednik, to mi je u prirodi, to je deo mog DNK, čak i kad gubim to je samo nebitna privremena aberacija u mom neprekidnom nizu pobeda, čak i kad izgubim kod kuće sa tri gola razlike tvrdiću da sam bio bolji od protivnika, za svaki navodni neuspeh neko drugi je kriv, ja sam poseban, posebniji od svih ostalih, slobodno me mrzite, ja se hranim vašom mržnjom, ali morate da me poštujete jer ja sam 1 Ja, pobogu. 

Ta arogancija je odlika Man Utd iz doba Fergusona (jedinog koji ja pamtim), zasnovana na decenijskoj dominaciji i tako realno zaslužena, ali ipak izrazito nepodnošljiva.

Ista ta arogancija je takođe odlika Specijalnog koji je na njoj sagradio karijeru od početka do kraja. LŠ sa Portom, tana nana nana nana, dajte ruske milioni, opa, dve titule sa Čelsijem, ima li ko bolji, LŠ sa jadnim malim Interom koji uopšte nije dominirao italijanskim fudbalom pre mene, vidite šta sve mogu sa svojih deset prstiju, kraljevski klub gde, uf, malo me je Unicef jebao ali ipak sam na kraju uspeo da mu doakam, samo se poslednji rezultati pamte, odoh nazad u Englesku!

U tom trenutku je trebalo da preuzme Man Utd, dok reputaciju još nije istrošio, dok ljudi nisu još počeli da mu se smeju. Sad radi na tome da se ponovo vaspostavi kao nedodirljivi genije i klub kao ubedljivo najjači na Ostrvu, samo što će to teško da ide jer su se u bari namnožili krokodili.

Link to comment

S tim u vezi: Mourinho became embroiled in a row with Ederson, City’s Brazilian goalkeeper, who was standing just inside the dressing-room door and the two started shouting insults at one another in Portuguese. Mourinho is said to have accused Ederson of play-acting to waste time and then reverted to English, screaming “You fucking show respect! Who are you?

Link to comment

Da su ozbiljan klub, kao sto su bili nekada, momentalni nogobulj treneru, a najboljeg veznjaka na svetu za ono protiv Arsenala sami da suspenduju bar mec vise od dobijene kazne plus platu za to vreme proslediti u humanitarni fond.

Ali, avaj .... nije to onaj klub vise.

Link to comment
37 minutes ago, Weenie Pooh said:

S tim u vezi: Mourinho became embroiled in a row with Ederson, City’s Brazilian goalkeeper, who was standing just inside the dressing-room door and the two started shouting insults at one another in Portuguese. Mourinho is said to have accused Ederson of play-acting to waste time and then reverted to English, screaming “You fucking show respect! Who are you?

 

 

respect-my-authoritah.jpg

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Nije stvar u nedopadljivom fudbalu, naprotiv, Man Utd je igrao kvalitetan i lep fudbal na kom bi im se moglo pozavideti (ali to je često važilo i za Murinjove legije zla, kao što Prslin voli da nas podseti).

Stvar je u aroganciji. Ja sam pobednik, to mi je u prirodi, to je deo mog DNK, čak i kad gubim to je samo nebitna privremena aberacija u mom neprekidnom nizu pobeda, čak i kad izgubim kod kuće sa tri gola razlike tvrdiću da sam bio bolji od protivnika, za svaki navodni neuspeh neko drugi je kriv, ja sam poseban, posebniji od svih ostalih, slobodno me mrzite, ja se hranim vašom mržnjom, ali morate da me poštujete jer ja sam 1 Ja, pobogu. 

Ta arogancija je odlika Man Utd iz doba Fergusona (jedinog koji ja pamtim), zasnovana na decenijskoj dominaciji i tako realno zaslužena, ali ipak izrazito nepodnošljiva.

Ista ta arogancija je takođe odlika Specijalnog koji je na njoj sagradio karijeru od početka do kraja. LŠ sa Portom, tana nana nana nana, dajte ruske milioni, opa, dve titule sa Čelsijem, ima li ko bolji, LŠ sa jadnim malim Interom koji uopšte nije dominirao italijanskim fudbalom pre mene, vidite šta sve mogu sa svojih deset prstiju, kraljevski klub gde, uf, malo me je Unicef jebao ali ipak sam na kraju uspeo da mu doakam, samo se poslednji rezultati pamte, odoh nazad u Englesku!

U tom trenutku je trebalo da preuzme Man Utd, dok reputaciju još nije istrošio, dok ljudi nisu još počeli da mu se smeju. Sad radi na tome da se ponovo vaspostavi kao nedodirljivi genije i klub kao ubedljivo najjači na Ostrvu, samo što će to teško da ide jer su se u bari namnožili krokodili.

Sad mogu samo reći - razumijem. Ostrašćeni klinci koji se svađaju ispod vijesti o Zvezdi/ Partizanu bi rekli - kompleksi :sleep: 

Pretpostavljam da je teško ne biti bahat i arogantan kad si blago nadmoćniji od najljućih rivala, i teško da bi bilo koja instanca svakog kluba propustila da na to podsjeti konkurente svakom prilikom. Liverpul, npr, je Junajtedu bio ravnopravan klub (ako izuzmemo titule :34_rolling_eyes:) dok su plavi iz Mančestera ipak bili neuporedivo manji i nebitniji, simpatični jer ipak prkosno bučni u sijenci velikog brata. A onda preko noći Arapi od shityja prave ozbiljan klub i za današnje standarde, dok nakon Fergija ovamo ostaje rupa. Teško je priznati da je gradski derbi prerastao u ozbiljan derbi, a još teže kad te počiste kao slinu. Imajte razumijevanja za dobri Junajted :sleep:

Za Murinja je sve istina, nadam se da će ga išutirati još koliko krajem sezone.

Link to comment
7 hours ago, bradilko said:

kao da su ovi izdominirali junajteda i napunili ih.bolji jesu ali sad da su čudo..

gledao sinoć. po hajpu nadao sam se nekoj barsi iz najboljih dana sa ćavijem.

 

То је неки и мој утисак. 

Иначе видело оно пенал није јуче у правом дербију. Има Клопара право да се љути. Џаба на клупи Евертона касапа је нешто најодвратније у савременом енглеском фудбалу.  

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...