Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Знао је Лалат унапред да ће бити покраден, и Живковић је намерно одбранио онај шут Овусуа... :39_angry:

Link to comment

Ja ne znam da li postoji skolskiji primer penala od ovog! Zasluzili smo borbom, ne igrom. Lalat , pa bese mi ga i zao na kraju pravda nam se ispod istocne tribine, kaze pa dobro pobedili ste cestitam, sta vise hocete od mene :D

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment

ajde sad, lalat je, jbg, lalat, debil pa debil, susta suprotnost realisticnosti i odmerenosti, tako da nije mu za zameriti sto lupa i kuka na sudije. ali posle ovakvog penala da skoce svi igraci cuke, koji su bili na par metara odatle i da onako burno reaguju je, bem li ga .... momci su veci moroni od lalata samog a to je, slozicete se drugovi, vec vandimenzionalnost

Link to comment

Pojedo g.... za reprezentativca, jedan od najboljih na terenu. Nasa ekipa je delovala da zna sta hoce, nisam se uzbudjivao kada je Cuka napadala i samo sam molio Boga da nam ne uleti neki ofrljak u mrezu. Pored Stankovica najbolji na terenu su bili Noma, Pavkov a i Raul je odradio odlican posao i ako nije dugo igrao na ovoj poziciji. Mrka se budi i ce se probudi do sledece godine. Toliko slabo cita igru, Raul zamalo drugi zuti zbog njega jer u trenutku kada je hteo da mu doda ovaj mu okrenuo ledja i ovaj izgubio loptu i napravio prekrsaj.

Penal cist kao suza bas skolski primer. Igrac odbranio sut rukom. Mislim da je mogao i neki zuti da padne. Mi naravno krivi sto smo dali gol. Izjava Lalatovica da zna sigurno da cemo igrati u Evropi je jos jedan pritisak i za takve reci treba neko i da odgovara. Sta ako ne igramo a vec se pravi pritisak? Sta onda ? Tako bese i  za kladionice pa smo pukli i utakmicu i Evropu.

Nemaju prava iz Cukarickog da pricaju takve stvari, iz mnogih klubova da ali oni ne. Pa neka se samo sete pre dve sezoni i one krajnje sumnjive utakmice izmedju njih i Vojvodine kada su nas izbacili iz trke za Evropu. Svi su posteni samo smo mi losi. I taj sa SOS kanala sto isto zna, pa da li zna da zadnjih sto godina se zna da prva dva mesta su Zvezda i Partizan? Znate li koja je verovatnoca za to ? Bili oni i desetostruko skuplji bez mutljavine tesko da bi uspeli. Nekada bi neko iznenadio ali ne u ligi blizanaca.

Lopovi nas optuzuju da krademo jos samo Lalat da nam odrzi lekciju o ponasanju !!!

Link to comment

Mislim da je krajnje vreme da se krene sa rusenjem starog zapada i krenuti da se pravi novi! 

Da se Evropa igra na Cairu a ne u Jagodini!!!! 

Plus teren da srede! 

Link to comment
7 hours ago, Legenda said:

 

kakav Bog!!! :Hail:

7 hours ago, Rumpelstiltskin said:

Lalat je bio u pravu, penal nije postojao

 

https://www.youtube.com/watch?v=SpYy9TwiDzk

enac!!! napucana!

a i nepravedno dosudjeni penal je trebalo makar ponoviti. igrac se kretao prilikom izvodjenja istog :fantom:

 

 

jbt na sta lici teren kod ovog snimka lalata

kad smo vec ovakav jad i beda, daleko bolje bi bilo da prvenstvo  ili krace traje ili igra tamo na prolece leto dva puta nedeljno. ovako ce se samo neko povrediti, plus je teze igrati. a i vise ljudi bi dolazilo da gleda po lepsem vremenu

Link to comment
3 hours ago, pbg12345 said:

kakav Bog!!! :Hail:

enac!!! napucana!

a i nepravedno dosudjeni penal je trebalo makar ponoviti. igrac se kretao prilikom izvodjenja istog :fantom:

 

 

jbt na sta lici teren kod ovog snimka lalata

kad smo vec ovakav jad i beda, daleko bolje bi bilo da prvenstvo  ili krace traje ili igra tamo na prolece leto dva puta nedeljno. ovako ce se samo neko povrediti, plus je teze igrati. a i vise ljudi bi dolazilo da gleda po lepsem vremenu

Zima, leto mi imamo najgori teren u ligi. Imamo publiku ali daleko od toga da zbog terena ne dolaze. Inace danas Kajevic polomio ruku ali zbog nezgodnog pada pa ne znam da li je teren kriv ali svakako da je uzrok brojnih povreda.

Nadam se da ce savez da ulozi deo novca koje uzme od SP na terene i da 2018/2019 sezone gledamo mnogo lepsi fudbal. Kako je nas predsednik krenuo nema nikad da sredi teren.

Link to comment
3 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Zima, leto mi imamo najgori teren u ligi. Imamo publiku ali daleko od toga da zbog terena ne dolaze. Inace danas Kajevic polomio ruku ali zbog nezgodnog pada pa ne znam da li je teren kriv ali svakako da je uzrok brojnih povreda.

Nadam se da ce savez da ulozi deo novca koje uzme od SP na terene i da 2018/2019 sezone gledamo mnogo lepsi fudbal. Kako je nas predsednik krenuo nema nikad da sredi teren.

ma ne, nisam mislio samo na vas, nego na celu ligu

nisam ni znao da vam je teren ovako los, dok nisam video snimak lalata

a ako je vec tako, a jeste na svim ili skoro svim terenima, onda bi makar mogli kalendar takmicenja prilagoditi vremenskim uslovima

Link to comment

https://www.euroclubindex.com/team/

Ipak nije losa ova lista, mada ukljucuje samo prvoligase sirom Evrope. Dostigli smo maximum od 2012. a ima i na grafikonima lepo. Zadnji osetan pad bila je ta jesen 2014. Sad i liga ima bolji rejting, malo se vise boduje, od 50-tak evropskih liga ima mozda pola realno gorih od nase, gledano cisto po igri. E sad organizacija, uslovi, finansije, stadioni, tereni... Igracki mislim da kad hocemo da igramo jesmo u prvih 300, pa i 250 klubova, sto je ipak napredak u odnosu na pre desetak recimo godina.

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...