Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

17 minutes ago, Legenda said:

Pa gde je Radoš Bulatović ?

Ne znam, nije ni bitno. Na snimku se vidi da se pozdravljaju sa prva tri igraca i nastavljaju dalje. Kako se nisu pozdravili? 

Link to comment
Just now, fetboj said:

Ne znam, nije ni bitno. Na snimku se vidi da se pozdravljaju sa prva tri igraca i nastavljaju dalje. Kako se nisu pozdravili? 

U tunelu su ih iskulirali, pri izlasku iz svlačionice, kad se ređaju za izlazak na teren...iza sudija....

npr.

 

 

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

Screenshot_3.jpg

Link to comment
48 minutes ago, Legenda said:

Beš mu mater....i ja mrzim taj termin, ali mi nekako najadekvatniji i deluje otmeno...:huh: daj bolji..:784_peace:

Jedino termin koji mi pada je nedolicno ili nesvakidasnje ponasanje. Direktan prevod bi bio glupiranje ali to bas i nije za novine. Izmotavanje bas ne opisuje situaciju.

Link to comment

Bilo bi zanimljivo da vidimo sta rade "nasa deca" van Nisa i bivsi igraci. Vidim Baloteli se nije naigrao u Vranju a Toti onda onaj spic sto nas letos napustio, zaboravio kako se zove, Lazar valjda. Je li ko proigrao???

Ovaj Kjeremeh bi bio odlicna zamena za Mrku ali kosta.

 

Link to comment
Just now, MaErAkLoIJA said:

Zna li neko sta se desava sa Kovacevicem, povreda ili trener sumnja u njegove kvalitete?

Pred utakmicu sam dobio info da je povređen....ko zna, možda je i uvređen. Si vid'o juče kako Đumi divlja pored aut linije. Da je Slaviško igrao po levom boku u prvom poluvrmenu, verujem da bi mu svaki prodor pored leve aut-linije bio rizičan d ane dobije neku ćušku od čika Đumita ...:laugh:

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...