Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

50 minutes ago, Boki Nis said:

Samo da ti kazem da sam ja iz Surdulice.Ako mislis da ovo ima veze s Surdulicanima  i da smo mi selci ok.

Teski ste selci, mene bi bilo sramota da sam iz grada koji ima betonsku binu u centru.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

13 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Teski ste selci, mene bi bilo sramota da sam iz grada koji ima betonsku binu u centru.

Zaboravio si da kazes da smo bugari!! Inace zivim u Nisu ,a ponosim se mestom gde sam rodjen.

PS.Ti si verovatno beogradski mandov ili rakar i ponosis se kicastom kineskom fontanom u centru.....Ima se moze se....

Link to comment

Provocirao nas i kad smo dosli ovdi, secam se, nas covek al voli da potkecuje, ko Levi, a on nije nas covek. Sto se kvote tice ja da se ispravim, 1,33 sam video na uzivo kladjenju posle naseg vodjstva, posle drugog gola pred kraj je bilo 1,01 npr. a na njih 40, to se svuda desava kad je ubedljivije vodjstvo valjda. Sto se tice kvota pre utakmice nemam pojma koje su bile, a obicno nam stave neke potcenjivacke ili ako smo jaci stave tipa 2,5-3-2,5. Slabo ja zalazim u ta legla poroka i kocke.

Link to comment

Screenshot_5.jpg

Kako se susret bližio kraju malo su tenzije rasle jer se neki igrači domaćeg tima baš i nisu mirli sa očiglednim porazom. Interesantno je da su u tome prednjačili bivši igrači Radničkog, a sada u redovima Surduličana, kapiten Vladan Pavlović i Bratislav Pejčić, što je izazvalo negodovanje brojne publike koje su bodrile Radnički.

Treba pomenuti i nesvakidašnji gest fudbalera Radnika koji su odbili da se na uobičajen način, rukovanjem, pozdrave sa svojim rivalima. Navodno im je to bilo zabranjeno od strane trenera,  a jedino je Radoš Bulatović zanemario ovakvu stupidariju i pozdravio se sa bivšim saigračima.

http://srbijasport.net/vest/38219/nislije-promarsirale-i-kroz-surdulicu

Edited by Legenda
Link to comment

Legendo po secanju sa lica mesta bih rekao da je asistent kod prvog gola bio Arsa, nemoj te greske vise molim te:) A stativu je pogodio njihov igrac, znaci zamalo autogol :P

Mada mozda i ja gresim, snimka jos nema nigde, kao da putuje iz Bangladesa.... ili je i on zabranjen kao i rukovanje pre utakmice...

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment

Pavlovic i Pejca, inace bivsi nam igraci, katastrofa!! Onakvo ponasanje, namerno udaranje nasih i provociranje incidenata, psovanje sa publikom, ma katastrofa! Kasnije im se i Purovic pridruzio... Ali ova dvojica ce biti "lepo docekana, samo da se opet pojave na zelenom Cairu!

Link to comment
5 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Legendo po secanju sa lica mesta bih rekao da je asistent kod prvog gola bio Arsa, nemoj te greske vise molim te:) A stativu je pogodio njihov igrac, znaci zamalo autogol :P

Mada mozda i ja gresim, snimka jos nema nigde, kao da putuje iz Bangladesa.... ili je i on zabranjen kao i rukovanje pre utakmice...

Za stativu, zajedno su skočili, i mislim da je loptu uputio Radnikov igrač, a da je Pavkov zadnji okrznuo....i čini mi se da je Caki asistirao, ali sve se može ispraviti....bitno je da se suština ne menja......a to je čista pobeda, da čistija ne može da bude :)

Link to comment

Ma naravno, bas se nije dovodila pobeda u pitanje iako je prstalo na terenu.

Posebno me odusevljava tandem Miladinovic - Simunovic, deluju sve bolje i bolje i sigurnije. Prvopomenuti napaljeniji, agresivniji, brzi, ovaj drugi smireniji, bolji u skoku,i postavljanju... Dobar tandem za vise sezona u najavi.

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...