Jump to content
IGNORED

USA Izbori


Miralem

Tko?  

121 members have voted

  1. 1. Za koga bi ste glasali da ste u mogucnosti?

    • Kreten
      43
    • Zlobaba
      24
    • Beli listic
      17
    • ne bih se cimao
      37


Recommended Posts

 

Donald J. Trump ‏@realDonaldTrump Dec 28

Doing my best to disregard the many inflammatory President O statements and roadblocks.Thought it was going to be a smooth transition - NOT!

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Eraserhead

    276

  • Prospero

    185

  • Budja

    162

  • Toni Sumaher

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da, ali... Pod kojim uslovima? U skladu sa kojim principima? U okviru kojeg sistema vrijednosti? ... Ah, toliko pitanja bez odgovora... :(

koji god da su ... nije bas da USA ima visoke kriterijume 

nije mi jasna ta gadljivost na Rusiju bas ... 

Link to comment

a sto ti navijas da USA i Rusija imaju lose odnose (tako mi deluje) ... zar nije bolje za sve (uglavnom za sve) da su u "dobrim" odnosima ?

Ja sam za dobre odnose USA i Rusije ali Rusija u poslednjih 4-5 godina predstavlja problem za Evropu. Agresija na Ukrajinu, ratni zlocini u Siriji, podrska raznim populistickim i fasistickim pokretima u Evropi. Zveckanje oruzjem prema komsijama. U Srbiji se Lavrov slika sa Zavetnicima.

 

Zbog toga ne moze i ne treba biti business as usual. Obama je imao vrlo prijateljski stav prema Rusiji. Tramp ce imati biznis stav. Naftaski lobi plus Njemu Rusija treba kao saveznik protiv Kine.

Link to comment

Ja sam za dobre odnose USA i Rusije ali Rusija u poslednjih 4-5 godina predstavlja problem za Evropu. Agresija na Ukrajinu, ratni zlocini u Siriji, podrska raznim populistickim i fasistickim pokretima u Evropi. Zveckanje oruzjem prema komsijama. U Srbiji se Lavrov slika sa Zavetnicima.

 

Zbog toga ne moze i ne treba biti business as usual. Obama je imao vrlo prijateljski stav prema Rusiji. Tramp ce imati biznis stav. Naftaski lobi plus Njemu Rusija treba kao saveznik protiv Kine.

 

U principu istina je ovo što pišeš samo nisam siguran da to traje baš toliko dugo. Pre bih reko da je (kontra)ofanziva krenula 28.februara 2014. a i da bi Putin više bio rad da podrži i uvaljuje svakojaku radikalnu levicu ali ta se roba slabo kupuje u poslednje vreme.Bar na Zapadu.

Link to comment
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...