Jump to content
IGNORED

USA Izbori


Miralem

Tko?  

121 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Eraserhead

    276

  • Prospero

    185

  • Budja

    162

  • Toni Sumaher

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako koja, znaš ono kad je sa gospođom otišao u Moskvu da se založi za uhapšenog američkog gej aktivistu, ispregovarao oslobađanje ali se ovaj obesio u ćeliji u nameri da skonča kao mučenik? Posle Mišel napušila Putina na KZŠ? 

 

Mislim da je treća sezona bila u pitanju.

Link to comment

Kako koja, znaš ono kad je sa gospođom otišao u Moskvu da se založi za uhapšenog američkog gej aktivistu, ispregovarao oslobađanje ali se ovaj obesio u ćeliji u nameri da skonča kao mučenik? Posle Mišel napušila Putina na KZŠ? 

 

Mislim da je treća sezona bila u pitanju.

 

Ne verujem, prosto ne mogu da verujem da sam izdržao toliko da gledam.

Link to comment

Putin Trampu ide na ruku, eto gde je problem. Najebalo Sa, Eu, Ukrajinu i Labuan.

 

Takozvane Delije Grobare pokopaše.

idu jedan drugom, otprilike kao kad timovima treba po bod da bi ušli u LŠ/Ligu Evrope i kvota je 1.10 da će biti neriješeno

 

P.S.

 

Tramp opet rasistonacifašista.

 

C0I3SoSXAAA7WE9.jpg

Edited by MNE
Link to comment

svaki put kad odustanem od nekog posprdnog komentara spram erasovih konstrukcija ja se počastim pivom.

sve su prilike da ću postati kroner ali sam ponosan na sebe upičkumaterinu.

Link to comment

Koliko smara ta kuknjava o ruskoj umesanosti. Posebno sto kada se sagledaju racionalno argumenti Putinu Tramp manje ide na ruku iz vise razloga:

 

 

pa da, i djukanovica hteo da ubije na dan izbora. i odmah zatim vuciceve roditelje iz nekog razloga. i sad treba da zanemarimo jasne dokaze o tome da su ruski hakeri uradili... nesto pa je tramp pobedio. nesto sa onim kompjuterima.

Link to comment

svaki put kad odustanem od nekog posprdnog komentara spram erasovih konstrukcija ja se počastim pivom.

sve su prilike da ću postati kroner ali sam ponosan na sebe upičkumaterinu.

Znaci nisam ni ja jedini, ne? 

Link to comment

Svakoga dana u svakom pogledu, sve vise i vise napredujemo...

 

 

“ISIS and other Islamist terrorists continually slaughter Christians in their communities and places of worship as part of their global jihad,” Trump had said in a statement issued after the attack on Monday.

 

On Wednesday, Trump appeared unfamiliar with the statement issued in his name.

 

“Who said that?” Trump countered, challenging the reporter. “It’s an attack on humanity. That’s what it is. An attack on humanity, and it’s got to be stopped.”

 

https://www.washingtonpost.com/news/post-politics/wp/2016/12/21/trump-on-the-future-of-proposed-muslim-ban-registry-you-know-my-plans/?utm_term=.db3ff02cd72c

Edited by ObiW
Link to comment
×
×
  • Create New...