Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

nema ni D3 mini uređaj
ovo pitam za kevu, ona je bila na IKOM-u

Pa ako je bila na IKOM-u to je sad SBB?
A ti misliš da joj smanjiš broj daljinskih?
Onda kartica.
Mom ortaku na Konjarniku kad se useljavao rekli mu iz IKOMa dobijete uređaj ali sad nemamo evo vam kartica za odma uskoro donosimo uređaj, od tada prođe 2+ meseca...
Link to comment

Ne mislim da smanjim broj daljinskih, već trenutno nema ništa od navedenog, običnu kablovsku, samo kabl uštekan u tv. Sada ima opciju da bira između CAM i D3 mini uređaja, a ja nisam siguran da li postoji bilo kakva razlika između njih, tj suštinska razlika.

 

Link to comment

Vise ne dele uredjaje sa ugradjenim modemom? Srecom mi donese neki pds 3121 kad mi je crko onaj sto su ga zvali V 2.0. Ovom je jedina falinka sto nema sat.

 

Zesce bih se smorio da opet moram kablom da povezujm ruter i uredjaj na drugom kraju stana... Jos mi stoji razvucen jedan iz perioda kad su insistirali da uredjaji u D3 sobi budu medjusobno povezani al ko zna da li je taj kabl jos ispravan.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Doslo je vreme za kupovinu novog TV-a od 43 inca.... Izbor je pao na sledece modele,

 

1) SAMSUNG UE43MU6102... 500e UHD

2) LG 43UJ701V ------- LED, UHD, smart+magic ----- 580e

3) Sony KDL43WE750B--- 480e FULL HD

 
ali sam otvoren za savete, naravno
 
 
I dalje imam dilemu FULL HD ili UHD, ne samo zbog para, nego zbog buducnosti...ko zna sta ce sbb da izmisli ili nasi dragi pirati :D
 
Izbor je pao na 43 inca, mada mozda ubedim zenu da je 49 ok.. Samo sto mi je budzet maximalno 600 evra...
 
Pretpostavljam da ne treba da brinem o kvalitetu slike "obicnih" digitalnih kanala kad imam UHD rezoluciju televizora?
Link to comment
18 minutes ago, Milosh76 said:

Doslo je vreme za kupovinu novog TV-a od 43 inca.... Izbor je pao na sledece modele,

 

1) SAMSUNG UE43MU6102... 500e UHD

2) LG 43UJ701V ------- LED, UHD, smart+magic ----- 580e

3) Sony KDL43WE750B--- 480e FULL HD

 
ali sam otvoren za savete, naravno
 
 
I dalje imam dilemu FULL HD ili UHD, ne samo zbog para, nego zbog buducnosti...ko zna sta ce sbb da izmisli ili nasi dragi pirati :D
 
Izbor je pao na 43 inca, mada mozda ubedim zenu da je 49 ok.. Samo sto mi je budzet maximalno 600 evra...
 
Pretpostavljam da ne treba da brinem o kvalitetu slike "obicnih" digitalnih kanala kad imam UHD rezoluciju televizora?

 

pa nema  to mnogo veze sa običnim kanalima. uglavnom je slika sve lošija na običnim kanalima,  što je veći ekran

 

kao god ako ti se uhd uklapa u budžet, nema razloga da  gledaš nešto drugo

Link to comment

Uzmi UHD obavezno, ja bio uzeo skoro novi 55" full hd pa sam ga menjao u roku od tipa godinu dana, jer sam hteo UHD. Sadržaja sve više što na netflixu, što po netu, kada sam uzeo HD mislio sam da ga nema toliko i da nije još zaživelo toliko.

 

Link to comment

Gledaj i koja ti je udaljenost TV, ako je manje od 2-3 metra, moguće da će ti ti 49+ biti preveliki, biće kao da si u prvom redu bioskopa, gledaš lijevo, desno. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...