Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

On 19. 11. 2023. at 14:34, Fakundo Sava said:

firestickovi ,moze ovde da ih utopish x 2

 

Kakav je besplatan sadržaj, i ima li ga na nemačkom?

 

Jel' ima boljih alternativa za besplatan sadržaj?

Link to comment

Pa skoro i da nema besplatan sadržaj.Ne znam kako misliš besplatan? 

Firestick se ubedljivo,po ovim cenama ,isplati .

Sličan Xiomi je duplo skuplji .A drugi android plejeri nemaju sve sertifikate pa na primer netflix ne radi u Fullhd  odnosno radi samo SD 

RAzlika kod firesticka je instaliranje aplikacija ,nije komplikovano ali traži malo snalaženja .

Većina potrebnih je već instalirana 

  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

pazario sam u "amazonu" 28. ujutro, sledećeg jutra, juče, na njihovom sajtu vidim da je "siti ekspres" preuzeo u 8 uveče. juče, znam da neće stići ali tu sam, danas zovem sve skupa 10 puta citi ekspres u valjevu na fiksni i mobilni broj sa sajta, nema nikog, pa kol centar, opcija 3 mi ponudi 3 minuta muzike. na sajtu "sit ekspresa" stoji da mi broj pošiljke nije u evidenciji, zovem amazon rekoše da imaju problem sa isporukom da će da mi jave na e-mail.

 

nije mi frka, može da stigne i za mesec dana ali da znam datum i vreme.

Link to comment
  • 1 month later...

Sa Amazona mi je na mail stigla potvrda o kupovini, a zatim i cancel narudzbine. U isto vreme mi je stigla sifra za potvrdu placanja za mobi bank karticu. Catch je u tome sto ja nista nisam kupovao sa Amazona, ni tad, a mislim i nikad ranije.

prijavio sam mobi banci, ali me zanima da li je neko imao slicna iskustva ?
Deluje da mi je hakovan amazon nalog (koji nisam ni znao da imam), a ne da neko ima pristup do moje kartice 


edit: ulogovao sam se na amazon, pise da nemam ordera u poslednja 3 meseca

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Mislim da su ti deknuli broj kartice i pokusali da kupe neke (nagadjam) kupone/vaučere koje mogu dalje da preprodaju. Koristili su tvoju email adresu kako ih Amazon ne bi blokirao, ali blokirala ih je telefonska 3D verifikacija.

Ne znam odakle im email adresa, osim ako nije ocigledna poput ime.prezime@gmail.com

Link to comment

Pa slicno je, samo nije gmail neko neki drugi online mail servis

ali nesto i ne koristim karticu preterano online... domaci dostavljaci, aliexpress, streaming servisi, tu i tamo neka online kupovina...

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...