Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Preporučujem Bulardi za takve probleme.Duško je povremeno imao takve situacije, ugalj i pirinač su pomagali samo privremeno, Bulardi je ekspresno završavao stvar. Ima ga u apotekama, biljni je sastav.

Link to comment
Preporučujem Bulardi za takve probleme.Duško je povremeno imao takve situacije, ugalj i pirinač su pomagali samo privremeno, Bulardi je ekspresno završavao stvar. Ima ga u apotekama, biljni je sastav.
bulardi? ok. pisem i kupujem.
Link to comment
bulardi? ok. pisem i kupujem.
Kunem se u Bulardi, i za kućnu i za kućicnu apoteku :)Dušku smo davali bez otvaranja ampule, pravi je tabletopas.
Link to comment

Da li je moguće da ako gazda oće da se reši psa i ostavi ga in d midl of nowhere da će ovaj tu da čeka da se ovaj vrati? Gledam jednog takvog u šumi već nedelju dana kad idem na posao, stalno je na istom mestu.

Link to comment

Bila je pre par godina priča o psu koji već mesecima pored autoputa čeka svoje vlasnike koji su ga tu ostavili i ni sa kim neće da se druži (ni sa ljudima, ni sa drugim psima). Nije bio agresivan, samo je sedeo, čekao i bio jako tužan. edit: našla link i još jedan

Edited by foton_u_mirovanju
Link to comment
  • 2 weeks later...

uopste mi nije jasno kako sam ranije uspevala ovo moje pseto da ubacim u kadu i okupam. stvarno joj je vreme za dobar kupanjac. juce sam nekako uspela da je uteram u kupatilo, ali sam se bojala da ce me ujesti ako probam da je stavim u kadu. izgubila sam i ono malo autoriteta nad njom... :( evo, sad se trebi u mojoj sobi...joooj :D

Link to comment

da, naravno da ne sme. nije nikog nikad ujela, bar ne otkad je kod nas, ali se cesto kezi, ono kao pokazuje zube, i ponekad, u trenucima "odbrane" ume nezno da gricne, al ne da ujede. e onda, kad krene ta neka agresija, istovremeno kao da je grize savest pa pocne da cvili, daje mi sapu, lize mi ruku...mislim da velik deo problema lezi u tome sto nema 1 gazdu, vec zivi sa nas troje...pokusacu da je okupam u dvoristu, sistemom korito-sundjer...wish me luck...

Link to comment

Danas prvi put odveo Gigsa na kupanje. Ocekivano je leteo po celoj plazi, u vodu, svima po peskirima i tako, u jednom momentu neko poceo da vice ciji je ovaj bokser, odmah sam skontao da je napravio neko sranje, bacim pogled i imam sta da vidim- jedna luda baba na peskiru sedi, oklembesila ruke unapred i jauce a ovaj otpozadi sa prednjim sapama na njenim ramenima i radi! Ostao sam bez teksta, nisam znao sta da radim, ocu da se smejem a opet i nije bezazleno, ova se dernja a svi okolo pognuli glave i pisaju od smeha, potrco ka idiotu, pa ga vijao po plazi ko zadnja slepcina, on naravno bezi, zna da je zasrao. Jebote bas mi bilo neprijatno.Posle sam ga vezao na 30 min pa smo nastavili da se lepo igramo. Baba je naravno otisla kuci, izjebana kako skoro nije.

Link to comment

Strašno sta mi napravi idioti, al opet i ona je mogla valjda samo da ustane, kontam ja da Ju je i mozda izgrebao al kako je to bilo smešno jebote, sad kad se setim nije mi dobro, trebalo se to snimati, teško da ću imati priliku da igde vidim nesto slično.

Link to comment
:wub: Ili da mu nadjem neku bakutu pa da ih fotkam, ja iza kamere - to gigsi, jace gigsi, drž je , drž je gigs Edited by Duci Simonovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...