Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Generalno govoreći, pas od tri godine starosti je formiran što se ličnosti tiče. Proveri svakako sa vlasnikom da li su se te epizode sa zavijanjem dešavale i kod njega jer to može da bude i anksioznost od novog prostora. Ako nisu, onda neki predmet, ćebence i sl. iz gazdinog stana može da pomogne. Uključen TV je fora za štence i može da izazove kontraefekat.

 

Ako misliš da pas baš pati, imaš u apotekama neke sedative na herbalnoj bazi, koji se daju zbog petardi, putovanja ili baš takvih ostanaka kod kuće. Svakako ne pomaže ni ta dijeta, sve to frustrira psa pa ne mora da ide i uporedo sa razdvajanjem.

 

Najbolje je naravno da ga vodite svugde sa sobom:)

  • Hvala 1
Link to comment

Ne, Cooking Channel jer je na dijeti.. Ako može da se programira TV, onda naizmenično da idu Coocking i NG Wild, red gladi, red straha od rike lavova. Ima da omrša 100%:))

Link to comment

Danas sam joj napunio tu igracku hranom, i pustio da se igra, a ja najnormalnije izasao, ali sam ostavio telefon da snima. Nije me bilo 15 minuta, a ona je tek negde od 3-4, minuta pocela da laje. Taman dok je ispraznila igracku.

 

Pa ne znam, probacu jos nekoliko puta tako na 15-ak min da je ostavim samu, pa mozda bude bolje, i navikne se, otkud znam.

Link to comment

petku je izvađen očnjak. ustanovljeno nešto u vezi sa krpeljima (ne lajmska varijanta). nema onog srcanog crva. ispitivanja na crva i krvnu sliku, anestezija i intervencija, antibiotici. 14000. "advokat" kapalo po kičmi 1800.

juče počeh da dumam koliko me košta ova ljubav. za ovih 18 godina, sigurno 12000€   solidan auto ili arterska voda ili 2 hektara šume u komšiluku. nema veze. niko me ne voli kao ova paščad.

  • +1 5
Link to comment

teško da će se u retrospektivi bilo ko osetiti loše što je pare potrošio na psa. ili da nahrani neku nesreću na ulici. pominjem ih jer došao sam da podelim link. sorry što je fejs i što je vajb jeftin u želji da namami preglede. glavna glumica je :heart:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...