Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Moj pas obozava da se trceci iz cista mira pocne valjati po travi(pogotovo ako ima snega ili je trava mokra od kise).Tako se juce ona zaletela i trceci pocela valjati po travi(nekoliko kolutova) i pri tom pregazila oborila maltezera koji je uz bolno jaukanje pobegao ljutitoj vlasnici :isuse:

Link to comment

dakle ja definitivno imam psa kretena..juce cistim za njom,ima jedan deo u zadnjem dvoristu gde se sama smestila da obavlja nuzdu,i vidim u stolici nesto drecavo roze,na prvu se prepadnem kad pogledam bolje ono balon,drecavo rozi balon sa decijeg rodjendana od nedelje je pojela  :isuse:  pa mislim stvarno..

 

Pih, moje kuče je do sada pojelo (i uredno iskenjalo) nekoliko čarapa, pola stolice, jednu nogu od stola, nekoliko saksija, više daščica od ukrasne ograde, deo sopstvene kućice, više delova od nekoliko ćebadi (njegovih), pola patike, dve lopte za kućne ljubimce (doduše, drugu nije celu), povelik deo tepiha sa verande, nekoliko otirača (delimično), pola mušeme, celu ogradu od trske od 3,5 metara... a ti se frkišeš zbog jednog balona. :D

 

edit: Sad vidim da ti ni ostatak repertoara nije stran (to jest tvojoj keruši). :lolol:

Edited by JozoMujica
Link to comment

lobelija se uvaljala u neku ribu u parku. zdiba za sve pare. kupanje i sirce samo delimicno pomazu.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

Haha, ja baš juče htela da kukam na sličnu temu. Sunčica našla neku riblju glavu ispred zgrade i glodala je to dobrih pola sata jer mi nije dala da je uhvatim. I dalje joj smrdi iz usta :( Ali dobro, bar se nije otrovala, juče mi je i za to bilo frka.

Link to comment

lobelija se uvaljala u neku ribu u parku. zdiba za sve pare. kupanje i sirce samo delimicno pomazu.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

jebote, jel je setas kod ekonomskog?

Link to comment

Što se tiče pakura, najpoznatiji pas u tom svetu je Tret from Ukraina:

 

 

 

A oko ovog uvaljivanja psa u nešto što nađe na putu ili u šetnji, tu nema mnogo pomoći osim četkanja i pranja razblaženim jabukovim sirćetom. Kuče vam jednostavno "izigrava psa". Poznata je ta igra kod svih kanida, višestruka je:

 

 

 

Tražeći objašnjenje za takvo ponašanje susreo sam se sa nekoliko teorija...pe eto tri meni najlogičnije, ili najzanimljivije...
Prva...pas je u svom izvoru lovac...a lovac ima potrebu kamuflirati se kako ga lovina ne bi prepoznala...pas se kamuflira tako što se uvaljuje u kojekakve smrdljive lešine kako bi prikrio svoj miris dok lovi...
Ima smisla...ali, ako se pas uvaljao u crknutog poljskog miša, ne bi li zecu bilo čudno kada bi namirisao crknutog poljskog miša u liku psa od četrdeset kila?...no ipak, više mi ima smisla nego što mi nema smisla...
Druga...pas u svome izvoru ima potrebu dokazati se u okruženju u kojem živi...jedan od načina mogao bi biti i uvaljivanje u crkotine životinja jer tim smradom lešine, koji širi oko sebe, pokazuje da je on uspješan lovac...jer kao...kad tolko smrdi po crkotini onda mora da je hrpu toga ulovio...
Paaaa...i ta mi drži vodu i simpatična mi je jer daje psima tu simpatičnu glumačku osobinu...fora...
Treća...zapravo meni najzanimljivija...zašto psi, kao i ljudi, ne bi imali potrebu na sebe odjenuti neki miris, rekli bismo parfem...velika većina ljudi voli dobro mirisati, pa zašto onda to ne bi voljeli i psi...a ono što nama miriši možda psima smrdi i obrnuto...
Meni svakako smrdi crkotina ili balega u koju se pas uvalja...a smrdi li psu moj parfem...možda da...pokušajte vašemu psu dati da pomiriši parfem sa vašeg zapešća...svakako mi javite koje su bile pseće reakcije...
No srećom...kod velike većine pasa...pravilnom i pravovremenom zabranom psa se može odvratiti i odučiti od tih nama toliko neugodnih uvaljivanja...sretni su oni čiji psi nemaju, ili skoro pa nemaju tu potrebu..
Link to comment

hey kiki mi je zdrala kosti u parku poslednja dva dana i sada se pokakila na gajbi i primetio sam malo sveze krvi u stolici koja je bila delomicno tvrda a delomicno livpro. kapiram da je to normalno s obzirom na sta je strpala u sebu u poslednja dva dana u parka. a?

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...