December 4, 20241 yr 4 minutes ago, Tihajeza said: Ja čula holanđani. Škola se sad zove "Kralj Petar I". Ali ništa od tada. Zna li neko nekog iz tog kraja kome eventualno deca idu u tu školu da sazna jel to bila patka ili stvarno mere? Mada do sada bi izmerili valjda, ne premerava se 7ha njive i neko bi okačio do sada rezultat na mrežu, takve vesti putuju brzo, znali bi? evo na nalogu ovog gada. u threadu osnovnog tw stoji da rezultati još nisu stigli...
December 4, 20241 yr 33 minutes ago, đorđe geprat said: jadni ljudi koji tu žive a moraju. Realno taj kraj je verovatno najlepsi na NBGu. Doduse kad se napravi ovaj NBG na Vodi, pitanje je na sta ce to liciti.
December 4, 20241 yr Što se tiče ispitivanja koje vrše ovlašćene laboratorije kod nas, to ne vredi pišljiva boba. Znam dvoje ljudi koji su radili u takvim laboratorijama i kojima je bilo eksplicitno naloženo koje rezultate moraju da prikažu u određenim slučajevima, pod pretnjom otkazom. Posle nekog vremena su dali otkaze...
December 4, 20241 yr Uz to sam negde pročitao da su uzorkovali otpad kazina koji je renoviran devedesetih kada je azbest bio van upotrebe, što malkice podriva poverenje u objavljene rezultate.
December 5, 20241 yr da li su lokacijski uslovi formalni preduslov za rusenje ? Edited December 5, 20241 yr by cedo
December 5, 20241 yr Lokacijski uslovi se traže za izgradnju novog i rekonstrukciju postojećeg objekta. Ako na parceli gde treba da se gradi novo već postoji objekat, onda je projekat njegovog rušenja deo projektne dokumentacije izgradnje tog novog objekta. Dozvola za rušenje može da se traži i posebno, ali onda moraš da dokazuješ da je opasan, sklon rušenju i sl. Naravno uz overen uz licencu projekat rušenja. Moguće da su smućkali takvu dozvolu. Ali u 100 marke da nisu, nego idu redovnom procedurom, a sa radovima žure ispred dozvole. Znam gradilišta koja su aktivna, uveliko, a dozvola još nije ni tražena. Stići će nije sporno, ali eto, žuri se investitoru.
December 5, 20241 yr Jebem ti zivot, jedna kula 44 sprata (najvise u Beogradu), druga 35, tacno ako se napravi bice kolaps. Da ne pricamo kako ce da strci na keju ko bubuljica na sred cela.
December 5, 20241 yr 5 minutes ago, Tihajeza said: Lokacijski uslovi se traže za izgradnju novog i rekonstrukciju postojećeg objekta. Ako na parceli gde treba da se gradi novo već postoji objekat, onda je projekat njegovog rušenja deo projektne dokumentacije izgradnje tog novog objekta. Dozvola za rušenje može da se traži i posebno, ali onda moraš da dokazuješ da je opasan, sklon rušenju i sl. Naravno uz overen uz licencu projekat rušenja. Moguće da su smućkali takvu dozvolu. Ali u 100 marke da nisu, nego idu redovnom procedurom, a sa radovima žure ispred dozvole. Znam gradilišta koja su aktivna, uveliko, a dozvola još nije ni tražena. " Stići će nije sporno, ali eto, žuri se investitoru. da li je to još iz onog vremena, nazvano "žutih", kada je resorni ministarvelja ilić uredio da "Stići će nije sporno, ali eto, žuri se investitoru. "
December 5, 20241 yr 18 minutes ago, đorđe geprat said: da li je to još iz onog vremena, nazvano "žutih", kada je resorni ministarvelja ilić uredio da "Stići će nije sporno, ali eto, žuri se investitoru. " Dajte, Đorđe, pola Srbije je izgrađeno bez ijednog crteža. Nisu baš žuti izmislili gradnju bez papira.
December 5, 20241 yr 1 hour ago, Tihajeza said: Dajte, Đorđe, pola Srbije je izgrađeno bez ijednog crteža. Nisu baš žuti izmislili gradnju bez papira. nije baš to za pola srbije (ako izuzmeš kuće po selima) no, fakat je da je velja ilić to uveo kao legalnu opciju a da je ova bulumenta to nadgradila do savršenstva baš kao i neke druge pogreške onih koji su bili pre njih. nedao bog da pomisliš da ja ove pravdam. štaviše, na svako njihovo pravdanje onima "pre" kažem- pa što to niste promenili.
December 5, 20241 yr poslala drugarica iz zavicaja, slikala juce na putu do posla. cvrsta povezanost s tehnologijama: poz Edited December 5, 20241 yr by le petit nicolas
December 5, 20241 yr Gde završava otpad od rušenja Hotela Jugoslavija: EDIT. nevezani utisak od juče. išla da se vidim sa nekim, hodala bulevarom kralja aleksandra od pravnog do bivšeg wonder bara i nešto dalje. samo da kažem na ovom mestu i povodom stanja pločnika na toj trasi: živeo dragan đilas! Edited December 5, 20241 yr by pt 2.0
December 6, 20241 yr Malo je nategnut taj tvit jer se odnosi na detekciju vlakna azbesta čije dužine su u nanometrima, možda to nije neophodno kada se nešto ovako ruši. Uz ogradu da ne znam ništa o tome kako se detektuje azbest.
Create an account or sign in to comment