November 27, 20241 yr 1 hour ago, ragasto said: Žuta gredo gledaj bruku: Služba javnog reda i komunalne milicije, odnosno Šapićevi "Beli", ostali su ovog meseca bez drugog dela zarade jer - para u budžetu Grada nema. Kako navodi naš izvor, njima nije legao deo plate 20. novembra, kako je trebalo, a na teren su išli gradskim prevozom jer nisu imali za gorivo. Edited November 27, 20241 yr by vememah
November 27, 20241 yr Gangula je nas covek, toliko je nesposoban i alav da ce srusiti celu piramidu SNSa. Koji 4D sah smo odigrali
November 27, 20241 yr Dobro, znači grad je malo švorc. Da sam na Šapićevom mestu okrivio bih Kentkart za sve
November 27, 20241 yr 3 hours ago, ragasto said: Dobro, znači grad je malo švorc. Da sam na Šapićevom mestu okrivio bih Kentkart Djilasa za sve
November 28, 20241 yr Quote Aleksandar Šapić, gradonačelnik Beograda, najavio je na današnjoj konferenciji za medije velike promene u saobraćaju u centru prestonice. Kako je rekao, centar grada dobiće 3 kružna toka, Vasina ulica biće ponovo otvorena za sav saobraćaj, ukinuće se nekoliko pešačkih prelaza, dok će se Ulica Dragoslava Jovanovića postati jednosmerna. Dva od tri nova kružna toka u centru i ulica Dragoslava Jovanovića: Tri nova kružna toka u centru: Kolarčeva i Trg republike: Vasina (Studentski trg): https://www.beograd.rs/cir/beoinfo/1812403-sapic-novogodisnji-vauceri-od-sest-hiljada-dinara-i-ove-godine-za-svu-beogradsku-decu/ Edited November 28, 20241 yr by vememah
November 29, 20241 yr Taman da mogu na miru da je sruse posle..da ne zauzima tu mesto bezveze i koci prosperitet.
November 29, 20241 yr Šta dobija sa kružnim tokom na Terazijama????? Tamo je sve lepo regulisano semaforima, smerovi su odvojeni ostrvima, ne razumem. Plus, kolaps u saobraćaju dok to naprave.
November 29, 20241 yr a i da se jos malo prekopa grad samo kad bi neko naredni sve vratio kako je bilo pre ovih, makar nas kostalo boga oca. kad vidim na sta lici trg u gradu muka mi
Create an account or sign in to comment