November 29, 20241 yr 2 hours ago, Arkadija said: Šta dobija sa kružnim tokom na Terazijama????? Tamo je sve lepo regulisano semaforima, smerovi su odvojeni ostrvima, ne razumem. Plus, kolaps u saobraćaju dok to naprave. i, nije mi jasno ovo sa studentskim trgom. gde će se okretati trolejbusi i autobusi?
November 29, 20241 yr 33 minutes ago, đorđe geprat said: i, nije mi jasno ovo sa studentskim trgom. gde će se okretati trolejbusi i autobusi? Davno se pričalo da će tu okretnicu izmestiti negde na Dorćol.
November 30, 20241 yr Ma ukinuce trole. Kome to jos treba... Njemu nista ne treba. Pamet mu ne smeta.
December 1, 20241 yr Beogradžani treba mi informacija - koja aplikacija i taksi služba je najbolja za kretanje po prestolnici™? Imam nešto par dana da se cimam tamo pa sam provalio da mi je taksi najbrža i najkonformnija opcija za kretanje sa kraja na kraj grada.
December 1, 20241 yr On 29.11.2024. at 11:59, Arkadija said: Šta dobija sa kružnim tokom na Terazijama????? Tamo je sve lepo regulisano semaforima, smerovi su odvojeni ostrvima, ne razumem. Plus, kolaps u saobraćaju dok to naprave. dobijaju se pare za renoviranje a onda i za vraćanje na staro okreni obrni - vajdica. stara magična srpska reč
December 1, 20241 yr 12 minutes ago, steins said: Beogradžani treba mi informacija - koja aplikacija i taksi služba je najbolja za kretanje po prestolnici™? Imam nešto par dana da se cimam tamo pa sam provalio da mi je taksi najbrža i najkonformnija opcija za kretanje sa kraja na kraj grada. pink taksija ima najvise. naxis je takodje dobar. oba imaju svoje aplikacije koje solidno rade, i moze da se plati karticom. tu je i yandex, kazu ljudi da je dobar, ali nemam licnog iskustva.
December 1, 20241 yr Ja u 100% slucajeva prvo otvorim Pink app, ako nema vozila onda Naxis app i ako nema ni kod njih - Yandex ( tu su vozila iz razlicitih manjih udruzenja) Za cenu ne znam, mislim da je sve to isto Edited December 1, 20241 yr by Lezilebovich
December 1, 20241 yr @steins da se ne bi neprijatno iznenadio, taxi je pre neki dan poskupeo tako da je sada start 320 dinara. Ako koristiš Yandex, ne voze po taksimetru nego po Yandex kalkulatoru koji zaračunava još svašta dodatno. Sinoć je npr. Yandex od Zvezdare do Opštine NBG koštao 2000 dinara...
December 1, 20241 yr 8 minutes ago, Sammael said: @steins da se ne bi neprijatno iznenadio, taxi je pre neki dan poskupeo tako da je sada start 320 dinara. Ako koristiš Yandex, ne voze po taksimetru nego po Yandex kalkulatoru koji zaračunava još svašta dodatno. Sinoć je npr. Yandex od Zvezdare do Opštine NBG koštao 2000 dinara... Koliko je to cca km, i vožnje vremenski?
December 1, 20241 yr 10 minutes ago, Sammael said: @steins da se ne bi neprijatno iznenadio, taxi je pre neki dan poskupeo tako da je sada start 320 dinara. Ako koristiš Yandex, ne voze po taksimetru nego po Yandex kalkulatoru koji zaračunava još svašta dodatno. Sinoć je npr. Yandex od Zvezdare do Opštine NBG koštao 2000 dinara... Ma video sam cene, baš su jake. Al nemam neki izbor. Ne mogu da se snadjem sa gradskim prevozom najbolje, plus su mi vremenski okviri preuski a da idem autom mi ne pada na pamet - bukvalno mi je svaki od klijenata okukao kako da mi nadje parking mesto. Zato mi ostaje samo taksi, pa šta košta da košta.
Create an account or sign in to comment