Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Jel on može da izbegava "prijavljivanje imovine" Agenciji zato što je postavljeno a ne izabrano lice?





...shiit has hit the fan...

Link to comment

ima li kakvog istupa gradonačelnika gangule glede ovog haosa od juče u beogradu?

funkcionislali li su oni novi znaci upozorenja od poplavljenog kolovoza u narednih 100 metara?

ili je u trstu da vidi decu kao 3. maja?

Link to comment
16 minutes ago, djordje geprat said:

ima li kakvog istupa gradonačelnika gangule glede ovog haosa od juče u beogradu?

funkcionislali li su oni novi znaci upozorenja od poplavljenog kolovoza u narednih 100 metara?

ili je u trstu da vidi decu kao 3. maja?

đorđe, što nas sad i ti zajebavaš!

lepo ti kažem, čovek živi u italiju. jebe mu se za naše kanalizacije i naša govna.

a i avionski saobraćaj je u nekoj dubiozi. ne može sad. doći će kad stigne. da potpiše neku tendersku dokumentaciju.

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
5 hours ago, slepa živana said:

đorđe, što nas sad i ti zajebavaš!

lepo ti kažem, čovek živi u italiju. jebe mu se za naše kanalizacije i naša govna.

a i avionski saobraćaj je u nekoj dubiozi. ne može sad. doći će kad stigne. da potpiše neku tendersku dokumentaciju.

grešiš živka, grešiš, evo ga na TV. klimatske promene su krive, nije kanalizacija.

  • Haha 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
2 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Pola tih zgrada je ekproprisana i ispražnjena zbog rušenja još osamdesetih. 

 

Ni najmanje mi ne smeta rušenje udžerica. Udžericama nije mesto, ne u centru, nego nigde. Ali 200 stanova, i jedno 14 spratova je baš baš silovanje, svega. Profila ulice, infrastrukture. 

https://g.co/kgs/WHu63X

 

  • +1 3
Link to comment

Možda se hvatam za slamku, no otkako sam video kako izgledaju požari izazvani baterijama električnih automobila mislim da se BG na vodi i slične skalamerije mogu rešiti. Ako imaju podzemne garaže, jel.:fantom:

Link to comment
9 minutes ago, Tihajeza said:

 

Ni najmanje mi ne smeta rušenje udžerica. Udžericama nije mesto, ne u centru, nego nigde. Ali 200 stanova, i jedno 14 spratova je baš baš silovanje, svega. Profila ulice, infrastrukture. 

https://g.co/kgs/WHu63X

 

Ne znam kada je menjan plan. Mada ni NBS iz nije mnogo bolja…

Link to comment

Imam jedno glupo pitanje, ali opklada je u pitanju, a ne mogu nigde da nadjem...

 

Da li neko slucajno zna, ili moze da nadje na netu. Kada su Sekspirova i Maglajska ulica postale jednosmerne? Obe su bile dvosmerne, i treba mi datum kada su postale jednosmerne?

 

Mozda Hamlet zna

Link to comment

Uh. 2021 u martu i aprilu nisu bile. Mislim negde prošle godine. 
 

Inače, sasvim korektna promena. Znacajno oslobodila trotoar i omogucila normalno hodanje Šekspirovom radnim danima. 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Hamlet Strašni said:

Pola tih zgrada je ekproprisana i ispražnjena zbog rušenja još osamdesetih. 

Šta je bio plan pre SNS-a za taj deo?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...