Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

24 minutes ago, Milošica said:

Koliko je uopšte realna cena od npr. Fontane do Sremčice?

 

3 do 4 soma?

 

Ne znam, 3-4 soma meni ovako napamet zvuci malo za voznju od sat vremena koja taksistu baca u Sremcicu pa se treba i vracati i to najverov bez putnika za veci deo tog povratka? Ali mozda gresim. Stvarno ne znam, u Srmcicu nikad nisam isla taksijem.

Link to comment

Ova relacija do Sremčice uz svo naduvavanje ne bi smela iznad 4000, jedno vreme dam često išao baš u Sare Bernar što je istini za volju početak naselja...



....shiit has hit the fan.

  • +1 2
Link to comment
 
Ne znam, 3-4 soma meni ovako napamet zvuci malo za voznju od sat vremena koja taksistu baca u Sremcicu pa se treba i vracati i to najverov bez putnika za veci deo tog povratka? Ali mozda gresim. Stvarno ne znam, u Srmcicu nikad nisam isla taksijem.

Kavih bre sat vremena?
Drugo ta fora sa računanjem povratka je bezveze, i netačna.
Može on lepo da odradi u povratku kratke relacije do Železnika, ili od Železnika na dalje.
Nemojte da padamo na te fore...



....shiit has hit the fan.
  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:


Kavih bre sat vremena?
Drugo ta fora sa računanjem povratka je bezveze, i netačna.
Može on lepo da odradi u povratku kratke relacije do Železnika, ili od Železnika na dalje.
Nemojte da padamo na te fore...



....shiit has hit the fan.

Da da, to sa placanjem povratka vazi kad te vozi u Kosjeric na primer, ne po BGDu

  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, goofs said:

Postoji druga zona za taksiste, tad ide dupla tarifa jer je uracunat i povratak. No Sremcica ne bi trebalo da spada u drugu zonu.

 

Sta znam, spada u neku vangradsku voznju, ali na brzo guglanje i sa tim ne bi trebalo da predje 3-4 hiljade.

Link to comment
4 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

yandex kaže od opštine nbg do sremčice 3000 din

 

 

@Indy instaliraj Yandex Go app i tu možeš da zakazuješ vožnju, plaćaš, vidiš koliko je vožnja…

Meni je izašlo 2700 danas, od bloka 45.

  • +1 3
Link to comment

Provozah se danas, koliko sunca radi, toliko i duga vremena, pa nesto gledah novogradnje, trzne centre narocito sa sve BgH2O i setih se teorije jednog poprilicno poznatog arhitekte, nazvane Teorija starenja u arhitekturi, tako nekako: kako li ce da za max 10-ak godina da izgledaju ne samo trzni centri nego novokomponovane novogradnje, sva i da se odrzavaju besprekorno, a nece sigurno...

Pa jebote, zapustene novobeogradske socbetonjerke izgledace i tada monumentalno k'o piramide, dok ce na ovim novokomponovanim i oko njih ziher moci da se snimaju kataklizma filmovi...

Kuku, setih se, jos i onoliko staklo... :isuse: 

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...