Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

dobro je, isiječe me, moram danas preko mosta
moram i ja. a kad je sjutra, moram i tad [emoji38]ol:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment


Datum:10.06.2022
Izvor:FoNet
Predsednik Odborničke grupe Narodne stranke u Skupštini Beograda Miloš Pavlović izjavio je da će odbornici te partije u subotu napustiti salu gradskog parlamenta kada na dnevnom redu bude izbor predsednika Skupštine, i pozvao i ostale odbornike opozicije da učine isto, saopšteno je iz te stranke.
Ne želimo da dajemo legitimitet potencijalnim koalicijama za koje Beograđani nisu glasali. Ako opozicija napusti salu kada bude glasanje, pokazaće se da li vlast ima 56 ili 60 odbornika i biće sprečene spekulacije čija su ta četiri glasa, rekao je Pavlović televiziji N1.
Upitan da li će Narodna stranka podržati predlog Stranke slobode i pravde da glasanje za predsednika gradskog parlamenta bude javno, Pavlović je odgovorio da prema poslovniku „nije moguće promeniti način glasanja, ali da je sigurno će taj predlog biti odbijen“.
Da vlast ima čvrstu većinu, na dnevni red bi stavila i izbor gradonačelnika i članova Gradskog veća, konstatovao je Pavlović.
[\quote]



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Nema od novih izbora ništa. To je bila samo šarena laža i baš mi je krivo zbog toga.

 

Džaba smo krečili.

 

Ne znam da li da stavim ovog :cry: ili ovog smajlija :fur:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...