Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Put kojim su krenuli u Rakiti je jedna opcija, a neki minimum bi bio da se napravi opšti konsenzus o tome da se ovo ruglo, kao i sve ostale nakazne tvorevine Gorana Vesića, sklone čim se za to steknu uslovi. Da se napravi neki pravno obavezujući dokument, može i sporazum sa narodom, ako ništa.

Link to comment
3 hours ago, djordje geprat said:

navede PSIHOpaćenicu. kao argument.

vidi kusturica, verujem, u životu nije bio na tom trgu. marković, verujem, prošao je njime bar 100 puta na putu za železničku stanicu. ona druga dvojica majmuna koji odlučuju o izgledu tog trga prošli su, verujem, na putu za uz balkansku ulicu kada su došli na studije. ja sam prolazio tim trgom milion puta u životu. i sada, neki buzdovani kojima je data moć odlučuju o izgledu mesta za koje ih zabole sve sem interesa da se uvuku i neke anuse.

 

pusti.

 

Prošao sam i ja jedno 10 000 puta, uostalom tu stanujem i ne znam da me to moje iskustvo prolaska tuda kvalifikuje za bilo šta.

 

Loš ti je argument.

 

edit: druga priča je što se Marković uopšte obraća onom govnaru, meni je to malo žalosno.

Edited by Anonymous
Link to comment
9 hours ago, pt 2.0 said:

nema ništa od ovog pisma nemanji, a povodom nemanje.

 

nego da mi vidimo od čega se živi:

- da li se spomenik rasklapa i koliko je to sve komplikovano?

- gde je tačno naš sibir da ga tamo odnesemo? (glasam za suboticu :evil:)

- da li ima posledica (pravnih, političkih, nekih) ako rešimo da to prosto uništimo?

 

 

Što reče čekmeže, Subotica već ima svog cara. Glasam da se spomenik Nemanji prenese tamo gde ima više istorijskog smisla, tipa - Raška, ili Novi Pazar :fantom:

Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

 

Što reče čekmeže, Subotica već ima svog cara. Glasam da se spomenik Nemanji prenese tamo gde ima više istorijskog smisla, tipa - Raška, ili Novi Pazar :fantom:

ili u rodni titograd

:fantom:

 

Link to comment
35 minutes ago, Kampokei said:

Kusturica odgovorio Markoviću. Bolje bi bilo da nije (spoiler: Goranove filmove zove "filmićima"). 

pročitao. osećaj je poput onog kad hoćeš da povučeš poslednji srk kafe, pa posrčeš i soc

 

:puke:

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...