Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Izgradnjom Lidla i Ada mola napravljen je neverovatan haos na delu puta izmedju ta dva objekta, buduci da je tu izlaz-ulaz za Adu i ionako sumanuta raskrnica za ulazak na Cukaricku padinu. Juce sam tuda prolazio skoro sat vremena a inace je ogromna guzva kad god prodjem. Retardi su napravili veliki parking kod Lidla i garazu u podrumu Ada mola ali su smetnuli su uma tu sitnicu da automobli moraju do te dve stvari da dodju i iz njih da odu. No, dobra stvar je sto se Sinisa Mali opasne pare da namlati od Ada mola, pa eto bar neke koristi.

Edited by harper
Link to comment

ada mol je otvoren a jos uvek nije zavrsen.

 

mene zanima kako oni planiraju da handluju saobracaj kada budu otvorili mol u BNV

Link to comment
1 minute ago, Кристофер Лумумбо said:

mene zanima kako oni planiraju da handluju saobracaj kada budu otvorili mol u BNV

 

To se ja i pitam. To će biti saobraćajna apokalipsa

Link to comment

u pomenuti lidl i ne moze nego autom, najbliza stanica prevoza je na vise od 500 metara

meni je ono oko ada mola sumanuto, uostalom zalimo se malvo i ja mesecima

bukvalno su nasli najgore moguce mesto da stave trzni centar

mnogo  redje prolazim sa "gornje strane" drugar me pre neki dan ubedjuje da su ok resili prilaz, ali zaista ne vidim kako je to moguce

 

uopste ceo taj potez, je poslednjih meseci katastrofa, juce, dakle u nedelju je opet bila suluda guzva

jedino u sta se donekle nadam je ovaj autoput cacak-obrenovac, on bio potencijalno trebao rasterititi saobracaj sa ibarske i delom od obrenovca na novi put koji treba izlaziti tamo negde izmedju surcina i novog beograda

sad koliko je to u brojevima i koliko ce zaista biti rasterecena ova postojeca deonica, nemam predstavu

Link to comment
ada mol je otvoren a jos uvek nije zavrsen.
 
mene zanima kako oni planiraju da handluju saobracaj kada budu otvorili mol u BNV
Mislim da bi @Hamlet Strašni mogao o tome, i o onom izraelskom čudu u KM, da nam opričaš...




...shiit has hit the fan...

Link to comment
6 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

ada mol je otvoren a jos uvek nije zavrsen.

 

mene zanima kako oni planiraju da handluju saobracaj kada budu otvorili mol u BNV

 

Ne znam da li je public profil, valjda se vidi.

 

Link to comment

Takozvanom Ada Molu zelim sve najgore i nemam nameru da ikada udjem u isti. Iako se cinilo da je njihov bezobrazluk dostigao plafon, nasli su majstore da probiju i plafon. Sa gornje strane su napravili trotoar, travnjak i parking (sluzbeni ili posetilacki, ne znam niti me zanima), a svoja usrana vozila i masine parkiraju gde - pa naravno i dalje na drumu. 

Link to comment

retko vidjena bahatost oko tog ada mola. tu je zatvarao saobracaj kako je ko i kada je hteo, a ne zna se da li vise saobracaja ide sa gornje ili donje strane tog sranja.

cije je to?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...