Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

2 hours ago, darling said:

mene uvek najvise zanima sta gradonacelnik ima da kaze. 

mnogo mi je smešno što ga kesić zove čičičić :D

juče sam gledala njegovu izjavu povodom gondole, bilo je malo tuc muc, ali je lepo poentirao, mi smo o gondoli govorili u predizbornoj kampanji, građani su glasali za nas. prijatno i ostanite uz naš program.

Link to comment

Ona govna kod Ada Mola opet narokala dizalice, kranove, slepere i ostatak svog govnjivog arsenala i blokirala celu traku, kolaps jos od skretanja iz Pozeske. Imaju i jebeni saobracajni znak o radovima na putu. Kakva jebena usrana drzava

Edited by Malvo
Link to comment
12 minutes ago, Willow said:

Jbt, SrbijaDanas, najveći trovači i smradovi. Dobro nisi postavio neki link sa Informera. 

+1

 

informer/zona sumraka za milenijalce

Link to comment

nešto izbegavam trg od kad je počela renovacija, i sad mi na fejsbuku tu i tamo izađe fotka ponekog zaprepašćenog fb prijatelja, kako se zaravnio trg. mislim da je neko i ovde kačio fotku. gledam, i ne mogu da se setim, ajde nema žardinjera, one su ozelenjavale prostor, ali bilo je i nekog drveća. kod muzeja, pa tamo ka stanici 37... 

i danas prođem. ispred muzeja nove sadnice s onim pritkama, a one male fontane nema, nema ni breza... ne znam dal su bile dve ili tri... šta znam, jel može to da se vrati?

 

https://www.google.com/maps/@44.815767,20.4606973,3a,75y,310.29h,98.38t/data=!3m6!1e1!3m4!1s3QTxOtCH9Cei3PUbxVWKWA!2e0!7i13312!8i6656

Edited by slepa živana
Link to comment
Just now, slepa živana said:

nešto izbegavam trg od kad je počela renovacija, i sad mi na fejsbuku tu i tamo izađe fotka ponekog zaprepašćenog fb prijatelja, kako se zaravnio trg. mislim da je neko i ovde kačio fotku. gledam, i ne mogu da se setim, ajde nema žardinjera, one su ozelenjavale prostor, ali bilo je i nekog drveća. kod muzeja, pa tamo ka stanici 37... 

i danas prođem. ispred muzeja nove sadnice s onim pritkama, a one male fontane nema, nema ni breza... ne znam dal su bile dve ili tri... šta znam, jel može to da se vrati?

 

https://www.google.com/maps/@44.815767,20.4606973,3a,75y,310.29h,98.38t/data=!3m6!1e1!3m4!1s3QTxOtCH9Cei3PUbxVWKWA!2e0!7i13312!8i6656

Moze, sto ne bi moglo, i da marnu jos para. 

Link to comment
1 hour ago, slepa živana said:

šta znam, jel može to da se vrati?

Biće kad Vesara prvo opravi i fakturiše subotnje huliganizme...

Quote

- Nadležni gradski sekretarijati i javna preduzeća popisuju štetu koja je naneta javnoj infrastrukturi kako lepljenjem nalepnica na saobraćajnim znakovima, semaforima, turističkim totemima kao i na fasadama, uništavanjem tabli za parkiranje, rušenjem zaštitnih ograda kako poslednja dva dana tako i nekoliko nedelja unazad - rekao je Vesić.
On je dodao da je "obaveza Grada Beograda da popravi i očisti sve što ovi huligani unište".


- Kako čišćenje i popravka koštaju i plaćaju se iz budžeta, nije normalno da svi građani Beograda plaćaju popravku onoga što unište Boško Obradović, Dragan Ðilas ili Jelena Anasonović. Zato će Grad Beograd sve troškove koje je imao da popravi i očisti ono što su ovi huligani uništili lepo da fakturiše njima, pa da oni plate štetu koju su napravili - rekao je Vesić.
Objasnio je da će "Gradsko javno pravobranilaštvo podneti tužbe za naknadu štete protiv lica koja su se u skladu sa zakonom deklarisala kao organizatori protesta".


- Prema zakonu, zvanični organizatori javnog skupa odgovaraju za štetu koja nastane tokom održavanja tog događaja, tako da će Ðilasova marioneta Anasonović zajedno s drugim organizatorima lepo da plati štetu koja je nastala tokom održavanja protesta koji je formalno organizovala. To je pošteno, mada bi bilo fer da svu štetu plati pravi organizator svih protesta i nereda u Beogradu Dragan Ðilas - poručio je zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić.


On je dodao da ova tužba nema nikave veze s pravom građana da protestuju, mirno i u skladu sa zakonom.
- To što je Srbija omogućila svakome da protestuje  :Hail:  ne daje onima koji organizuju proteste pravo da uništavaju javnu imovinu koja pripada svim građanima, pa i njima - rekao je zamenik gradonačelnika Beograda.

 

Link to comment
40 minutes ago, Malkmus said:

Znamo kakva je učinkovitost onlajn peticija, ali ipak...

Ima dosta poznatih imena u onom uvodnom tekstu.

Ko želi može da odštiklira štiklu za anoniman potpis.

 

Peticija protiv gradnje gondole na Beogradskoj tvrđavi

https://www.peticije24.com/perticija_protiv_gradnje_gondole_na_beogradskoj_tvravi?a=2

Ja potpisah, ostavio sve stvarne podatke i dobio mejl za potvrdu. I odgovor da je potpis potvrdjen i dodat listi potpisa.

Ali sad ne nalazim svoje ime medju potpisnicima.

Možda im treba vremena za ažuriranje. Proveriću opet kasnije.

Link to comment

Ovo se brzo širi, mnogo ljudi se potpisalo. Pogledaj malo unazad, možda si propustio svoj potpis. Obično sve radi kako treba na tom sajtu.

 

edit: skoro 500 ljudi za pedesetak minuta.

Edited by Malkmus
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...