Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

zna li se koje ce ulice i kad biti zatvorene u cetvrtak i do koliko ce to trajati?  imam casove u centru i ne znam  da li da prebacujem na petak  jer mi se ne gubi 5 sati kruzenja okolo naokolo zbog 2 sata posla

Link to comment
1 hour ago, gagilija said:

ne znam  da li da prebacujem na petak

Prebacuj, dakako. U inače sjebanom gradu može samo da bude kolaps3.

Gde ne bude bilo Puftina, biće parkiranih autobusa iz cijele Srbije.

Link to comment

rekoše da će pobočne ulice "trase biti zatvorene. valjda će tu da parkiraju autobuse. stvarno, koja je trasa. nameravam da u četvrtak obiđem selo pa da li ibarskom ili autoputem?

Link to comment

Najverovatnije. Saobraćaj je uglavnom na ivici kolapsa tokom dana i zašto bi se neko zamarao kojekakvim planiranjem. Zatvoriće kad/gde im se digne, i gotovo.

Link to comment

Biće epski raspad svega. Autoput ćao, oko Arene i SIVa ćao, u gradu u 15 počinje skupljanje putinoljubaca, pa idu pešaka do Hrama, znači ceo grad od Trga preko Slavije i dole do autokomande - ćao.

 

Ko može da eskivira izlaženje iz kuće u četvrtak, to bi bilo najmudrije, ili da kampuje na poslu do jedno 20h, pa onda polako bez žurbe kući...

Link to comment

Znamo li po kojim ulicama se seta sutra (sreda)? Mislila sam autom od Tasmajdana do Studenjaka negde oko 19:30, ali sad mi kazu moji da razmislim kako cu, ako ne mogu ka tunelu, ni kroz Kneza Milosa, ni od Bulevara dole do Nemanjine, valjda zbog Srpskih vladara.

Link to comment
9 hours ago, Skyhighatrist said:

Prebacuj, dakako. U inače sjebanom gradu može samo da bude kolaps3.

Gde ne bude bilo Puftina, biće parkiranih autobusa iz cijele Srbije.

prebacila, ne mogu da razmisljam....

Link to comment

Pre par godina kad je dolazio vodja slobodnog sveta :fantom: vracao sam se sa banije. Od kuce tamo do bg ima oko 400km

Duze sam putovao od surcina do centra, nego sa banije do surcina

U bg smo usli obrenovackim putem :D

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...