Jump to content
IGNORED

Najbolje utakmice u istoriji


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MocaVukotic

    53

  • gervasius twinkleminkleson

    15

  • radisa

    15

  • Ajant23

    12

- isto takmicenje, cetvrtfinale, Holandija - Argentina 2-1. 1-0 Holandija, 1-1, onda iskljucenje nekog Holandjanina (mozda Numan ili tako nesto), zatim Magarence nabada Van der Sara u glavu i dobiva crvenu kartu™, da bi u finisu Bergkamp, posle pasa Franka de Bura sa 40-50 metara, jednim od najlepsih golova ikada, odveo Lale™ u polufinale.
:Hail:
6:01 :Hail::Hail:
Link to comment

Verovatno utakmica sa najjacim preokretom koji sam imao priliku da gledam.Francusko prvenstvo, sezona 98/99, Marsej prepun tadasnjih i buducih zvezda na Velodromu docekuje Monpelje.Na poluvremenu 0:4. :huh: Na kraju 5:4. :Hail: Opsta ludnica! cool.gif Jako los snimak svih golova:

">I nesto bolji snimak samo golova iz drugog poluvremena::ziga:
Link to comment

Sad si me podsetio na 1993/94 i Ligu Šampiona...Werder - Andrlecht 5:3 (0:3)... Jedan od većih preokreta u istoriji LŠ...Na žalost na YouTubetu nema sve u jednom clipu, pa onda ovako...Prvo poluvreme (Očajan snimak !!!)... 1:3 2:3 3:3 4:3 5:3

Link to comment

Kada sam gledao taj Carlosov gol u direktnom prenosu, gledam ga kako ide unazad i ide, i kada je prešao preko onog kruga u centru, počnem da se smejem i komentarišem: "Ume da šutne, ali sa centra jbt..." :lol: Kad ga on dade i to kako...

Link to comment

Siguran sam da je vec bilo ali ja moram da ponovim ovaj Scepovicev gol i Jordanov komentar.I dan danas se toga secam kao da se juce desilo, jedna od lepsih uspomena iz mog detinjstva. cool.gif

Link to comment

Da, to je jedna od najboljih Zvezdinih igara koju sam ikad imao priliku da vidim. Dejo im je pravio čeljad.edit: jbt, kakva ekipa je to bila. Sad mi bedak :(

Edited by henrik larsson
Link to comment

Mislim da je bio, bar se ja sećam da sam gledao.btw, razlog za neigranje dve tekme nisu bile sankcije (jer su iste uvedene tek krajem maja 1992. godine) već blizina ratnih dešavanja, tj. nesigurnost Engleza u bezbednost u BGu.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

moguće, nešto me baš nije mnogo interesovao suprotni tabor :D . čini mi se da je bilo neke frke u vezi prenosa, a sve zbog sankcija. možda sam pobrkao sa nečim drugim

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...