Jump to content
IGNORED

Najbolje utakmice u istoriji


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Izeditovao sam, pa sam sad video, šta si napisao... :)
da, cela anegdota kaže da su se igrači svađali na poluvremenu oko krivice za taj primljeni gol, a rajko se čudio "šta se svađate, pa još uvek je 0:0" :lol:
Link to comment
  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MocaVukotic

    53

  • gervasius twinkleminkleson

    15

  • radisa

    15

  • Ajant23

    12

da, cela anegdota kaže da su se igrači svađali na poluvremenu oko krivice za taj primljeni gol, a rajko se čudio "šta se svađate, pa još uvek je 0:0" :lol:
Ma zanam celu anegdotu, jedva su ga ubedili da je 1:0...Bilo u Politikinom Zabavniku, cela ta priča... I ona o utakmicama sa Francuzima u kvalifikacijama, kad je Čajkovski dao neki blesav lob...Gutao sma ta priče kao klinac, ko lud...
Link to comment
Italia 1990 - najbolji engleski tim posle onog iz 1966. lineker na vrhuncu, robson, platt, gascoigne, waddle, beardsley, barnes...strašan tim1/4-finale sa kamerunom koji je stigao do produžetaka sa 9 igračaeng-cam 2:2(1:0) e.t. 3:2i polufinale sa nemcima na penale
Kakvi mecevi! Gaza i Lineker, heroji detinjstva.Veliki mec je bio i na euru 96. Nesrecni Sautgejt :(.Od nasih (po meni) velikih meceva istakao bih pobedu repke nad Danskom 91. i Bazdarevica u velikom svetlu, kao i 2:0 nad Austrijom u Becu. Mijat na klupi, kakva je to ekipa bila!Nego, jel' ja nisam dobro video ili ovo nije bilo na topicu?
Link to comment

nije utakmica, ali sto da ne. gomila golova velikog majstora, posebno ovaj drugi po redu, protiv fiorentine prije 15ak godina - prelijep. pa onda oni golovi protiv dortmunda i rangersa u CL, gomila slobodnjaka... majstor, koji ipak mozda nije napravio karijeru kakvu je mogao, a mogao je da bude jedan od najvecih ikad.

Link to comment

onaj protiv dortmunda u finalu CL je najlepši. i ja mislim da nije postigao koliko je mogao, ponajviše u reprezentaciji.iskoristio bih priliku da stavim jedan genijalan gol Djorkaeffa za Inter protiv Rome.

Link to comment

auh, kakvi golovi del piera. ljudi uglavnom misle da je mogao puno bolje jer čovek od neke svoje 23. godine stagnira/ide nadole, mada je imao sjajnih izdanja i svih ovih godina, al na momente...ontopik:nisu neki golovi, al je jedno od poznatijih ponižavanja nekog od CL favorita...barsa - dinamo kijev 0:4:

Edited by dillinger
Link to comment

alex je jednostavno ostao nedorechen. istina, imao je problema u par navrata sa tezim povredama. da toga nije bilo, mozda bi vishe i napravio. ali ipak, on ostaje jedan od najvecih igraca iz zadnjih 20 godina. stvari koje je on radio su stvarno bile fenomenalne. on i zidane u istoj ekipi je poezija.prije toga, uspjeo je da istisne jednog drugog velikog igracha, chija je pricha mozda i slicna njegovoj:

Link to comment

meni je ovo najbolji go ikada u jednom finalu kupa/lige sampionai generalno to drugo poluvreme te tekme, kako su paulo futre i rabah madjer uneredili svabe, kakvo gazenje, radovao sam se kao da su nasi:)

Edited by gazza1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...