Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Predmeti obožavanja

Featured Replies

monkler je za sirotane, jeftiniji i od guske i od barberija. :D

 

 

ja sam starija zena, meni treba jakna do zemlje. 

 

nego, sto je simpatican i jeftin uniqlo. sad vidim da isporcuju u srbiju, a u hrvatsku, na primer, ne. dal nam je to sredio novac djokovic?! :D

 

https://www.uniqlo.com/eu/en/women

 

 

nek otvori butik mani me interneta, naše carine i japanskih veličina

  • Replies 1.2k
  • Views 174.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Nije predmet, nego persona. Obožavam je!  Najreprezentativnija supruga predsednika USA .

  • obucena perfektno posljednje cetiri godine plus prezgodna. jedino taj detaljcic sa trampom sto ne valja.  

  • InvisibleLight
    InvisibleLight

    da ne cekam utorak za 'sta ste pazarili' topik  

Posted Images

monkler je za sirotane, jeftiniji i od guske i od barberija. :D

 

 

ja sam starija zena, meni treba jakna do zemlje. 

 

nego, sto je simpatican i jeftin uniqlo. sad vidim da isporcuju u srbiju, a u hrvatsku, na primer, ne. dal nam je to sredio novac djokovic?! :D

 

https://www.uniqlo.com/eu/en/women

 

nece da bude, guglaj malo. ima preklapanja u cenama ali moncler vodi.

svaka tvrtka ima ponesto najskuplje.

uostalom na 20 gusaka ide 1 moncler kad pogledam na ulicama Bostona.

Edited by 3opge

ma zjbvm se za sirotane, to je sve skupo. 

normalno je da u bostonu ima vise guske, jer vam je bliza kanada od italije.

ameri, inace, nisu poznati ko ljudi od ukusa :D

 

@ maheem slazem se za radnju, al ionako sam imala ideju da narucim u kroejsu i izbegnem srpsku carinu. ovako dvostruko nista. 

tjah, koji ste vi robovi :yawn2: ...pravi zivot je samo u bretelama :kralj:

 

sunce me probudilo

a u glavi ludilooo

 

 

 

juce...

Edited by mustang

nego dragice, ako naletiš negde na lijep a povoljan prsluk za trčanje i ostale vanjske radnje baci dojavu

U mom cosku kanade nema mnogo snega a ni teskog minusa, ovde je vetrovka/kabanica glavna stvar, guske nam nisu potrebne ;) MEC i Arc’teryx zavrsavaju posao dosta ispod 1300 ojra :D

meni je san da posetim albertu kad je toplo i u ranu jesen....boze lepe li prirode...raj raj raj 

Koliko je mršava :wub:

 

+1

 

nego dragice, ako naletiš negde...

 

ja bi ga za ovo banovo :fantom:

KOliko je meni užasan ovaj perjani kaput ili dugačka jakna, ili šta je već...

Kad vidim da devojke nose to po gradu, stresem se od jeze

:lolol:

+1

al je stvarno super toplo

dobro kod tih izrazito ružnih stvari što ih uglavnom ne vidiš ako su na tebi

nego dragice, ako naletiš negde na lijep a povoljan prsluk za trčanje i ostale vanjske radnje baci dojavu

 

okdok. vec znam jedan sto je lep, a skup :(

okdok. vec znam jedan sto je lep, a skup :(

Juče gledao Nike prsluke, jbte dobar bajk možeš kupiti za te pare [emoji38]

Šta je to prsluk za trčanje?  :unsure:

Juče gledao Nike prsluke, jbte dobar bajk možeš kupiti za te pare [emoji38]

 

da, na taj sam i mislila, aeroloft. ostao mi kao tiha ceznja iz vremena kad sam trcala. koliko sam ga zelela... inace obozavam opremu za trcanje, 80 posto moje motivacije za trcanje je bilo: aj trci da imas opravdanje da se oblacis u te super stvari. osecala sam se ko uniformisani vojnik trcanja koji gazi ceo svet, a da sam imala aeroloft, onda bih sebi bila ko da sam sletela iz svemirske stanice (aeroflot :D). moc odece. u teretani nema te satisfakcije: stara potkosulja i sorc, bilo sta.

Edited by darling

cccccc....trkači - hipsteri  :isuse:

 

 

:P

pa nisam napisala da sam pustila bradu, nego o psiholoskom uticaju odece na sportsku licnost rekreativca, a nisu zanemarljivi ni termoregulacija za trcanje u hladnim uslovima, udobnost i sloboda pokreta koju imas. ne znam da l ima nesto gore od kad ti se helanke tegle dok trcis pa ih navlacis na guzicu il butine, kad ti se spustaju sa struka i hladno ti je, kad te lupka kapuljaca po glavi, kad ne znas gde ces s rukavicama, a moras da pocnes da trcis s njima jer je hladno, kad ne mozes da otvoris rolku jer ti u jednom trenutku postaje vruce... aj trci, pa se javi ;) 

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.