October 9, 20178 yr želim Ovo bi moj rahmetli babo gonio dok baterije ne izgore... Ima je nesto slicno (u vise verzija) dok su se trosili klasicni foto-aparati...
November 8, 20178 yr zelim da se okitim ovim perjem. 1300 eura. a što bre ovo košta ovoliko ko da je punjeno samo paperjem sa stomaka ptića ptice dodo :o
November 8, 20178 yr a što bre ovo košta ovoliko ko da je punjeno samo paperjem sa stomaka ptića ptice dodo :o Zato sto je Burberry ;) Dobro izgleda ali nema sanse da bih dala te pare sve i da imam :D
November 9, 20178 yr ali taj retardirani trend koji sve zene cini da izgledaju ko velike crne gusenice
November 9, 20178 yr gusenica je faza u razvoju svake zene koja ce se na kraju pretvoriti u leptira po tvom ukusu Zato sto je Burberry ;)Dobro izgleda ali nema sanse da bih dala te pare sve i da imam :D izgleda super i deluje jako toplo, dugacak i mozes da se zategnes gde treba. idealna zimska odeca. jel znas neke kanadske robne marke koje proizvode toplo i dugacko, kapiram da tamo znaju to da sasiju. :)
November 9, 20178 yr I meni se sviđa, a i treba mi tako nešto, da zimi mogu haljinu ispod, samo ne za te pare
November 9, 20178 yr pa da, problem je ta cena. zato i jeste na predmetima obozavanja, a ne na sta ste kupili :)
November 9, 20178 yr KOliko je meni užasan ovaj perjani kaput ili dugačka jakna, ili šta je već... Kad vidim da devojke nose to po gradu, stresem se od jeze
November 9, 20178 yr gdje uopste moze da se kupi dobar kaput? da je crn i da je lijep i da je crn. i da nije tanak.
November 9, 20178 yr jok, najbolje da će zimi da idu gole Izmedju golog šetanja po zimi i ovog užasnog komada garderobe duuuugačak je put edit: svaki put imam utisak da je pomahnitala vreća za spavanje napala jadnu ženu/devojku u nameri da je proždere i sporo dajdžestuje mesecima Edited November 9, 20178 yr by Filozof manijak
Create an account or sign in to comment