Jump to content
IGNORED

Predmeti obožavanja


yolo

Recommended Posts

2 minutes ago, InvisibleLight said:

nedeljama mi izlazi sponzorisana ponuda bs sporta sa nekim kombinezonom, koji je lep i lepo stoji modelu ali deluje mi da to i jeste poenta - predmet za visoke (>175) i tanke (<55 na tu visinu)

ima ih gomila na odeljkupopusti bs sporta

 

to s figurom jeste tricky. mislila sam da to stoji samo 170+ zenama. ipak, ove zene koje sam videla su to tako dobro nosile iako nisu sve bile bas super proporcionalne. otvorile mi oci:) al cini mi se da taj kombinezon s tvog linka ipak iziskuje dimenzije modela:)

Link to comment

Nikako poklopac, iskljucivo vertikalni prorez na zakopcavanje; poklopac moze da bude opasan, visi pa mora da ga se pridrzava.

Ako ga ne pridrzavas, moze da se zaprlja, a moze da se dogodi i nesto jos neprijatnije :ph34r: 

Iskustvo je majka mudrosti :fantom:

Link to comment
38 minutes ago, namenski said:

Ovo onaj Caligulin? :D 

 

Nadjoh, ovaj je jedan od najboljih koje sam ikada nosio, mislim da je 1 jos uvek negde ziv, najtezi pamuk koji sam ikada video, mislim da je bio preko 300 g/m2

Problem je bio sto se radilo o nekom Flame Retardant materijalu pa je trebalo vremena da se to ispere, ali kada se sredilo bilo je nesto za pricanje i pripovedanje...

086_C13_95_P1.jpg

 

 

 

uu ovaj mi je najlepsi od sviju :D

 

Link to comment
38 minutes ago, namenski said:

Nisu to domacinski, nego proleterski, rmbadzijski, udarnicki, ovi dzabalebaroski su tvoj domen :tongue:

 

 

chicha ovakav nosio

 

Vojni-kombinezon-KL-Mat-50_slika_O_48614

 

a voleo bih i ovaj da posedujem

 

MK16A.jpg

 

 

Link to comment
5 minutes ago, morgana said:

Roksi, kupi kombinezon i ne brini. Nije toliko opterecujuce nositi ga, nemas potrebu da ga skidas deset puta dnevno, a moze prilicno dobro da stoji. Imam i volim.

 

Super, thx! Ubedili ste me:) Krecem u ozbiljniju potragu od vikenda - mora to da se proba. Sad samo da nadjem ‘the right one’ :) 

Link to comment

zara u ovoj sezoni ima dosta dzampsuts. kupila sam jedan, a zelela jos najmanje dva, al mi stvarno ne trebaju. tu ti je vazan materijal. ako su zatvoreni, pazi da nisu od sindze, telo treba da dise. cos uvek ima dzampsuts. 

Link to comment
1 hour ago, darling said:

zara u ovoj sezoni ima dosta dzampsuts. kupila sam jedan, a zelela jos najmanje dva, al mi stvarno ne trebaju. tu ti je vazan materijal. ako su zatvoreni, pazi da nisu od sindze, telo treba da dise. cos uvek ima dzampsuts. 

Ok, super, hvala! Cekiracu :) 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...