Jump to content
IGNORED

Piraterija i slično


Filipenko

Recommended Posts

Nikola je, u prethodnoj claim situaciji, aludirao da je sve ovo što je napravio na svom kanalu rezultat ondašnjeg dogovora. Retorički je pitao ovoga da li se seća zašto je napravio za dž nešto što košta 9.000 evra.

Sada se i sam prisećam i siguran sam da su jedno vreme obojica imali Piliće na svojim kanalima a onda je Nikolin počeo da ubire plodove.

Šteta što su klinci ipak ostali bez ovih spotova.

Link to comment
  • Replies 705
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • katamaran

    62

  • Indy

    41

  • Sludge Factory

    27

  • Jolly Roger

    25

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nema apsolutno nikakvog smisla da views za "Zmiju" i "Mama voli bebu" i sve ostalo treba da idu liku koji je originalno naručio "Piliće" od Tomića da bi promovisao svoju glupu igru. 

xexexe tacno sam znao da si bas ti sve to gledao :fantom:

Link to comment

Ma idi, rođaci ti uvale decu i kažu "pusti im ono njihovo što vole" i deca se onda deru po naslovima šta bi htela da vide, a ti moraš da tumačiš i guglaš :isuse:

 

A konkretno o popularnosti YT kanala sam čuo kad sam prevodio sa srpskog na engleski neku Vice reportažu.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Sinoć sam čitao o ozbiljnom udaru na pirateriju. Navodno na Rutreker puštaju vlasnike autorskih prava na sajt kao moderatore koji će imati ovlašćenja da brišu stvari sa trekera, što može da znači kraj, ali nije baš potpuno jasno. To valjda od sledeće nedelje.

Link to comment

ne mora značiti da nije legalan, možda ga samo nisu aktivirali. 

 

Onda bi bila poruka Windows is not activated, ako se dobro sećam Win 7 ima bar mesec dana da se aktivira posle instalacije.

Link to comment

Sinoć sam čitao o ozbiljnom udaru na pirateriju. Navodno na Rutreker puštaju vlasnike autorskih prava na sajt kao moderatore koji će imati ovlašćenja da brišu stvari sa trekera, što može da znači kraj, ali nije baš potpuno jasno. To valjda od sledeće nedelje.

Brate, sve može, demonoid, kickass, piratebay, samo ne sme Moskva da padne, ne sme rutreker! Pa to je jedini bastion slobode u ovom skrnavom svetu! O kukavna piraterija ugašena, gde dalje, doćerali su cara do duvara. Da li je istinita ona vest da se piratebay seli u Severnu Koreju? Komunistička diktatura kao bastion internet anti-cenzure, slobodne ljubavi i gusarenja?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...