Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

meni je bolji arenin multi nego taj goalrush, jer se češće šetaju između utakmica

 

ali za druge termine koji nisu subota 15h PLTV je bio spas od areninih komentatora, bar na kratko

Link to comment
Ne mogu ja taj multi, imam osećaj da sam sve video, a da nisam video ništa.

Pa i tu si u pravu...
To je zapravo kopija RedZone sa NFLN, ali tamo je ritam igre drugačiji...



....shiit has hit the fan.
Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:


Pa i tu si u pravu...
To je zapravo kopija RedZone sa NFLN, ali tamo je ritam igre drugačiji...



....shiit has hit the fan.

To je u stvari kopija Alle spiele, alle tore, koja postoji od tamo neke 98e na pokojnom Premiere kanalu

  • +1 2
Link to comment
On 29.8.2022. at 20:44, Mindaugas Žukauskas said:

Ide promidžbeni spot za neku novu emisiju, i ladno nisu mogli izabrati drugi kadar sem onog gde je lik sa zed majicom

 

IMG-20220829-204000.jpg

 

inače ova kampanja im se zove arena stiže na sever srbije. isto i za svaku utakmicu spartaka, klub sa severa srbije. a fotošopom brišu utakmice kosova kad prenose ligu nacija. ne da su ušli u sns mod nego u ful radikalski mod

 

btw, zašto ovaj na slici drži pehar svetskog prvenstva, jel će i to arena da prenosi?

 

Edited by levi
Link to comment
2 hours ago, levi said:

 

inače ova kampanja im se zove arena stiže na sever srbije. isto i za svaku utakmicu spartaka, klub sa severa srbije. a fotošopom brišu utakmice kosova kad prenose ligu nacija. ne da su ušli u sns mod nego u ful radikalski mod

 

btw, zašto ovaj na slici drži pehar svetskog prvenstva, jel će i to arena da prenosi?

 

Pink, Happy & Arena okosnica vlasti.

 

Posle ćirilice, da se narod malo opusti i zaboravi da zemlje kvinte kuvaju zavere protiv slobodarske Srbije, najbolje ide derbi premier lige. 

 

 

  • +1 1
Link to comment

ne bi me iznenadilo da pod pritiskom nacoša sa twitera dođu na ideju da sakrivaju zastavu Ukrajine u prenosima Primere. u odnosu na pokrivanje skandiranja to bi za njih bila dečija igra

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...