Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Peva i Rastko Jankovic, to je dovoljan razlog da svi pogledaju. happy.gif

 

ooo.  

bash me interesuje kako teche ta procedura pozivanja, kao, radimo neshto, zovi i... rastka jankovica rolf.gif

 

uaj? osim shto je sns. ali nije ranije bio, pa ipak nije prolazilo bez njega :unsure:

 

vole ga kolege dobar je chovek? ima kredit u shvajcarcima?

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

Link to comment

Nešu Galiju nebi nikad prepozno da nije pustio glas, Ivana Negativ mi je inače nekad bila najlepša i sad je drago mi je opet, Živić baš propo

 

 

Link to comment

Hm...s obzirom da ima neku funkcijicu, cenim da ne bi bilo dobro za biznis da ga preskoce u ovakvim prilikana. 

 

Koliko se secam (a slabo se secam), kada je ova pesma originalno izvedena ipak nije bilo Kurte i Murte...ili ne?

Link to comment
40 minutes ago, ragasto said:

 

Koliko se secam (a slabo se secam), kada je ova pesma originalno izvedena ipak nije bilo Kurte i Murte...ili ne?

 

Ma kakvi, bez minimum platinastog tiraža nisi mogao da priviriš. I 35 godina kasnije, svi koji pevaju su poznati i danas, a mnogi snimaju još uvek, nema ni jednog "one hit wonder"-a.

Link to comment

Naravno, narodnjaci su opet bolje odradili posao. Ana Bekuta plete, Merima Njegomir shije, orkestar uzivo muzicira. Dok nasi "zabavnjaci" se samo slikaju... Mogli su Djordjeta Davida bar da stave, da vidimo kako korona utice na glas...

Link to comment
On 23.4.2020. at 11:40, levi said:

uspeli su da pronađu među familijama poginulih radnika jednog podobnog, da održi govor  Komrakov99 :ph34r: 

kakva neprijatnost.

poginuli nisu bili članovi udruženja novinara... kakav govnarluk

Link to comment
17 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ne razumem?



... Shiit has hit the fan...
 

nuns traži nastavak istrage okolnosti pod kojima su ljudi poginuli, a roditelj jednog od poginulih je izjavio da poginuli nisu bili članovi tog udruženja i da odjebu sa zahtevima.

Link to comment

Juce sam napisao sebi podsetnik da pogledam dokumentarac o stradanju radnika RTSa za vreme bombardovanja. Iskljucih komp i ne pogledah a zaboravih naslov dokumentarca o tome... 

Link to comment
14 hours ago, slepa živana said:

nuns traži nastavak istrage okolnosti pod kojima su ljudi poginuli, a roditelj jednog od poginulih je izjavio da poginuli nisu bili članovi tog udruženja i da odjebu sa zahtevima.

:ohmy:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...