Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Прошло је тачно 25 година од убиства српске породице Зец у Загребу. У ноћи измедју 7. и 8. децембра припадници хрватске полиције, такозвани мерчеповци, пре кућом у Загребу убили су Михајла Зеца. Његову супругу Марију и 12-годишњу ћерку Александру одвезли су до насеља Сљеме на периферији Загреба, где су их такође брутално убили. До данас за то убиство нико није осуђен.

У емисији говоримо о томе како је изгледао живот Срба у Загребу тих година, како у другим градовима који нису били део Републике Српске Крајине, да ли је то била „Олуја пре олује", и да ли су њихове приче данас заборављене.

О свему томе у емисији Око говоре историчар Миле Бјелајац, затим аналитичар Александар Радић, који је све до 91. године живео у Задру, као и председник Хрватског хелсиншког одбора Иван Звонимир Чичак.

 

Po ovome se da naslutiti tok emisije, i nije dobar.

Link to comment

Ma najaviše Čička i uključenje iz Zg, prvo mu voditelj zalijepi etiketu Maspokovca, pa ga pustiše da priča i bukvalno nakon 15 sekundi i jedne rečenice voditelj će: "Moramo da vas prekinemo, nemamo više vremena, možda neki drugi put". Čičak u WTF fazonu

Link to comment

Cicak je lepo rekao da on nije "bio percipiran kao" nego da on jeste bio Maspokovac.

mesto da mu voditelj dozvoli da govori o tome (to je mogao da bude sam vrh emisije) on ga prekide i iskljuci (isteklo vreme!?).

ova dvojica kojima je dao mnogo vise vremena su tu bila potpuno suvisna i nezanimljiva.

tragicno lose organizovan i jos gore vodjen show.

Link to comment

Ma klasična nesposobnost novinarska, to je kad te uči Z.Stanojević. Mog poznanika je Z.S. dok je vodio OKO, tako na nekom uključenju isekao, posle kad su se čuli bilo:

Ma nisam ja nego ovi iz režije vrište...

Ovaj mu odgovorio:

E super znam realizatorku, baš ću da je zajebavam što me iseče...

-Neee nemoj ovaaaaj nije baš taaakooo

Na žalost, to je amaterizam, što kažete. Samo što to izgleda kao namera da omalovažava...

A ovaj Radić je dečko logoreičan i on će pojesti svo vreme koje postoji, i onda ga ne zoveš u emisije sa mnogo gostiju...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...