Jump to content
IGNORED

Nemacka


paculla

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

c c c, kej, a urastao u korov.

 

sad kad pošaljem ove fotke mom drugaru iz kelna, inače velikom germanofilu, koji nas uvek kritikuje kako su nam parkovi neuređeni, trava sasušena i slično...

 

inače sam veliki fan nordrhein-westfalena. taj isti drugar je prvo godinama živeo u essenu pa smo obišli rursku oblast uzduž i popreko, a personalni favorit mi je minster.

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Sundance Kid said:

sad kad pošaljem ove fotke mom drugaru iz kelna, inače velikom germanofilu, koji nas uvek kritikuje kako su nam parkovi neuređeni, trava sasušena i slično...

 

Nije poenta uopste da je sve pod konac, cesto se obale, livade, parkovi, ostavljaju da su takvi ili sa neuredjenim coskom zbog insekata i zivotinjica, cesto sa informativnom tablom o citavoj stvari.

 

Ta strana Bona je jako lepa (i naravno ono blize/u gradu je i doteranije). Meni Bon uopste ima neke lepe kutke, one ulice sa bademom u cvatu npr.


@x500 Isti taj most u pozadini
Vikend1.JPG

 

Edited by I*m with the pilots
  • +1 4
Link to comment
  • 4 months later...

Valja li cemu Dortmund za vikend (SUB-PON)? Poslednji postovi su od pre skoro 10 godina.

 

ETA: isto pitanje i za Nuremberg.

 

Takodje, neke preporuke za Lajpcig, isto za vikend? To sam vec bukirao :) 

Edited by jms_uk
Link to comment

mislim da bi ti bio interesantniji Nuremberg od Dortmunda. 

Sam Dortmund nema šta da ponudi, osim ako ne proširiš sa 1dnevnim izletima do Diseldorfa (vozom 1h), Essena (Zollverein npr, vozom 25min) ili Munstera (sat i 15, tako nešto).  

  • Hvala 1
Link to comment
30 minutes ago, barrcode said:

mislim da bi ti bio interesantniji Nuremberg od Dortmunda. 

Sam Dortmund nema šta da ponudi, osim ako ne proširiš sa 1dnevnim izletima do Diseldorfa (vozom 1h), Essena (Zollverein npr, vozom 25min) ili Munstera (sat i 15, tako nešto).  

Hvala!

 

Te zapadne krajeve sam vec obisao, onda je bolje Nuremberg (ako karta ne poskupi drasticno za dan-dva).

Link to comment
  • 4 weeks later...
51 minutes ago, msv said:

Kupili avio-karte za Minhen, 4 noćenja oko Prvog maja. Šta imate da preporučite?


kakva su ti interesovanja?

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...