Jump to content
IGNORED

Dorucak


msmodesty

Recommended Posts

ovih dana doruckujem kajganu sa pecenim celerom..isecem celer na ploskice i ispecem ga na malo masti dok ne omeksa i porumeni pred kraj dodam malo putera i jaja

jutros sam stvaila crni luk u prahu i malo origana...a moze sta god vam se svidja..moze i nesto ljuto

 

odlicna kombinacija orasastog,skoro mesnatog celera i kremastih jaja :tongue:

Edited by ivy
  • +1 3
Link to comment
On 21. 1. 2024. at 10:01, x500 said:

Kacamak sa sirom i jogurtom

 

WSi4ZgW.jpg

 

 

Ovo bi ti moja mama lajkovala, dok ja volim samo sa mlekom i to hladnim, koje se onda zagreje od vruce kulje.

  • +1 2
Link to comment

danima mi se jede burek iz trpkovica ali bih morao da potegnem rano ujutru sa nbg na 78, posto tamo kola nemas gde da ostavis...

 

utehu sam potrazio u domacim kiflicama kod delta sitija. bogami i dalje su dobre, ako ne i bolje. 

  • Tužno 1
Link to comment

Meni se te domace kiflice nista ne svidjaju, vidim da ih svi nesto hvale. Da se ugusis dok ih jedes, litar jogurta mi treba na dve kiflice :D Nema nikakve slasti u njima...

Trpkovica vec volim :) Pored bureka, pletenicu sa makom.

Link to comment

Te kiflice su zdudani užas sa puno margarina i trećerazrednim punjenjima - meso je lukčina sa vegetom, na primer, a ni drugo nije bolje. Jedino ono sa čvarcima liči na nešto. Jbg.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

nijesam uslikao

 

prženice od seljačkih jaja žutih ko da sam stavio šafran /a nisam/

brie sa isteklim rokom trajanja iz lidla, dobar

pašteta od džigerice sa jelenjim mesom i lisičarkama, isto lidl, isto isteko rok trajanja, savršena

džem od kajsije sa majčinom dušicom, malo odradio u tegli i povukao na nešto ali u suštini lepo

džem od smokvi od komšije nemca, ukusan ali glupi nemac izblendirao gotov džem, nikad se neće naučiti

kefir

čaj od travki iz dvorišta

jak espreso iz mokapota sa bademovim mlekom iz srbije

 

ukratko, wc šolja je izdržala. ali deluje da se septička jama opet prepunila. biće uzbudljivo vreme koje dolazi.

Edited by Eleniko
  • Haha 6
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...