Jump to content
IGNORED

Dorucak


msmodesty

Recommended Posts

36 minutes ago, beyoncé said:

IMG-20220430-121909.jpg

 

sendvič sa topljenom gaudom, sušenim paradajzom, slačicom i karamelizovanim lukom, plus neko zelenilo; jaje na oko na kremi od fete, pavlake i putera sa lukom i dimljenim paprikom; salata od pasulja sa hrskavom slaninom, rukolom, kačkavaljem i suvim paradajzom u maslinovom ulju; salata od pečene cvekle sa mandarinama, spanaćem i rukolom, kozjim sirom, orasima i dresingom od meda i lavande. 

 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
3 hours ago, beyoncé said:

IMG-20220430-121909.jpg

 

sendvič sa topljenom gaudom, sušenim paradajzom, slačicom i karamelizovanim lukom, plus neko zelenilo; jaje na oko na kremi od fete, pavlake i putera sa lukom i dimljenim paprikom; salata od pasulja sa hrskavom slaninom, rukolom, kačkavaljem i suvim paradajzom u maslinovom ulju; salata od pečene cvekle sa mandarinama, spanaćem i rukolom, kozjim sirom, orasima i dresingom od meda i lavande. 

 

cekaj, ovo je tvoj dorucak koji si ti napravila? ja mislio ovako postoji samo po nekim casopisima, eventualno fensi hotelima

Edited by Nikodije
  • Haha 1
Link to comment

pa da, što bi rekao taško načić u vikend na mrtovci, ovo nema u beogradu :laugh:

 

provaljena sam, ovo je u bistrou popularnom po doručku za neranoranioce, tzv. branč. odem povremeno da maznem ideju, salatu sa leblebijom npr. sada redovno pravim kod kuće.

 

tamo sam se zaljubila u sinap (slačica, gorušica 🙄, štagod), pa sada redovno imam na zalihama što senf, što zrna koja trpam u sve i svašta kuvano, uključujući čaj. 

 

Spoiler

IMG-20220430-170852.jpg

 

 

Link to comment

Momak i ja pravili lenju pitu po receptu pokojne tetke. Ja insistirala da stavimo mast, tj da se drzimo originala. Nije lose ispala, nije bas ko tetkina al to ionako niko ne moze. Sledeci put umesto masti ipak ide puter, pa kako ispadne

Link to comment

jao lenja pita. nisam ljubitelj slatkisa, i sve slatko mi je preslatko, ali lenju pitu obozavam. keva nije bila neki kuvar, ali lenja pita joj je bila ekstra. otkad je nema nisam uopste jeo lenju pitu, ovo sto prodaju po pekarama je djubre. morao bih sam da naucim da pravim.

Link to comment

trpkovic i aca pekar u lole ribara, osim ako se nesto promenilo u poslednjih dvadeset godina =)

Edited by holden kolfild
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...