Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

On 4. 12. 2023. at 1:46, Valkyrie said:

Nakon što sam pristojno (uzalud) sačekala sve kojima bih dala ova kolica i autosedište besplatno, vreme je da ih ipak prodam.

 

 :)

I ja sam tako na kraju prodala po nesto posto nikom iz našeg kružoka nije trebalo na poklon. Evo sad pokušavam da dam nekom slatki krevetac-kokevku za bebe do nekih šest meseci, ali svi su ili završili sa decom ili imaju još uvek takve stvari. Probacu još kroz "humanitarne licitacije" ponovo i onda ide u male oglase.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
6 hours ago, đorđe geprat said:

ako neko ima da mi uvali otpad u vidu podnih pločica 10 x 10 boja je nebitna u količini do 2 m2. one starinske, tvrde. nedostaje mi da popločam šupu u selu.

 

Ako ne nađete nigde drugde, probajte i u FB grupi "Radost davanja" (ili neko slično ime)

  • Hvala 1
Link to comment

Prodajem kolekciju Star Wars kniiga i stripova. Skupljaju prašinu već godinama i vreme je da nadju novog (mladjeg :D) vlasnika. 
 

IMG_0077.thumb.jpeg.0f9b8ae1beb15199d348b0e94b5f8e0a.jpeg

 

25 knjiga na engleskom, Zvezdani ratovi na srpskom u izdanju Plave ptice, 5 Omnibus stripova i Dark Empire graphic novel.


Pišite u PM ako ima interesovanja i za detalje. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Dajem svoj prvi laptop forumasu kojem je potreban, vreme mu je odavno al odbija da umre :cry:

 

Lenovo T410 2014. godiste

i5 M560

6GB RAM

240 SSD (kupljen pre par godina)

Integrisana graficka

 

Baterija gotovo i ne radi

Monitor falican

Neke tipke ne rade

 

Sve u svemu, moze da se koristi u desktop varijanti ako ga nakacite na Monitor/TV i dodate tastaturu i misa. Moze da se surfuje, pustaju filmovi (99%, neki zahtevniji su mi ponekad seckali), koristi office i igraju neke stare igrice (mada zna da se iskljuci kad se pregreje na nekim zahtevnijim za njega).

 

Windows neaktiviran, nista nije instalirano (ni office). Pomoc ne pruzam, prepusteni ste sami sebi kad ga uzmete.

Link to comment

Ako ima neko ko se bavi ili zna nekog ko se bavi numizmatikom i filatelijom bio bih mu zahvalan da se javi. Imam gomilu metalnog novca iz vremena SFRJ i papirnog iz vremena hiperinflacije, makrimum karte i svakakve druge gluposti. Ko hoce da pogleda da vidimo dal nesto vredi ili ne i dal ga zanima nek se javi.

Link to comment
3 hours ago, Shan Jan said:

 Imam gomilu metalnog novca iz vremena SFRJ i papirnog iz vremena hiperinflacije

 

bold1: u kakvom kvalitetu/stanju?

bold2: toga je bilo bas puno dostupno u odlicnom stanju kako su brzo gubile vrednost - ne verujem da vredi nesto mnogo danas :unsure:

 

bili su nekad sajmovi antikviteta na Slaviji - mozda da odes tamo i raspitas se?

Link to comment
22 hours ago, Shan Jan said:

Dajem svoj prvi laptop forumasu kojem je potreban, vreme mu je odavno al odbija da umre :cry:

 

Lenovo T410 2014. godiste

i5 M560

6GB RAM

240 SSD (kupljen pre par godina)

Integrisana graficka

 

Baterija gotovo i ne radi

Monitor falican

Neke tipke ne rade

 

Sve u svemu, moze da se koristi u desktop varijanti ako ga nakacite na Monitor/TV i dodate tastaturu i misa. Moze da se surfuje, pustaju filmovi (99%, neki zahtevniji su mi ponekad seckali), koristi office i igraju neke stare igrice (mada zna da se iskljuci kad se pregreje na nekim zahtevnijim za njega).

 

Windows neaktiviran, nista nije instalirano (ni office). Pomoc ne pruzam, prepusteni ste sami sebi kad ga uzmete.

Trebalo je da taguješ.

 

@shimpr 

Link to comment
28 minutes ago, jms_uk said:

bold1: u kakvom kvalitetu/stanju?

bold2: toga je bilo bas puno dostupno u odlicnom stanju kako su brzo gubile vrednost - ne verujem da vredi nesto mnogo danas :unsure:

 

bili su nekad sajmovi antikviteta na Slaviji - mozda da odes tamo i raspitas se?

Secam se da je bio kod Slavije klub, isli smo ranije tamo, nego ja se ne bih cimao iskreno mnogo, uverenja sam da 99% to vredi malo do nista.

 

@Valkyrie ne znam ni koga bih tagovao. Kome treba nek se javi na PM :) 

Link to comment

ne vredi ti to ništa samo ako su neki specimeni, primerci izdavani nekim prigodama oi sarjevo, mediteranske igre…


 

 

 

 

ili ako nisu sa greškom

:fantom:

 

  • +1 1
Link to comment

Mislis ako jesu sa greskom ;)  Znam ja sve to ali me neverovatno mrzi da istrazujem za svaki novcic od njih par stotina dal vredi nesto.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...