Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

4 hours ago, shimpr said:

Opusteno, idem detetu da objasnim da ce i dalje morati da trci za ostalom decom dok se ona kotrljaju na tockovima. Opusteno. 

Kaži mu da su otele Švabe, razumeće.

  • +1 1
Link to comment

greskom kupljen ispravljac napona umesto ups-a. njoy akin 2000. radio tri nedlje, do prvog nestanka struje, kad se i ustanovilo da nije macak marko, nego macka mara sto se omacila.

cena? ne znam. nas je glupost kostala 70 evra. moze i zamena za ono sto treba: ups.

 

edit: ako ovo uspe, sledece oglasavam decje rolere. stvarno.

 

poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment

Besplatno, sa preuzimanjem iz bloka 45 (radi se o barem 50 kg teskom uredjaju, prema tome neka dodje neko malo jaci):

 

Messer-Medical slovacka masina za kiseonicku terapiju (mislim da je to ovaj model). To je nesto od cca $1250 (prema guglu) dakle kome treba, moze i organizacija, dom za stare, sl - bice dobrodoslo. Steta da ide na deponiju. PM za adresu, preuzimanje moguce do sredine februara, ili dok ga neko ne uzme.

 

20230120-085017.jpg

Edited by Indy
  • +1 2
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

dok mi se ne jave oni lečeni narkomani da ponudim i ovde. poklanjam dušek boneli, aloe vera, ima dve strane letnju i zimsku, memori pena, 160x200, u jako dobrom stanju

preuzimanje lično, novi beograd

:grozan:

Link to comment
31 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

dok mi se ne jave oni lečeni narkomani da ponudim i ovde. poklanjam dušek boneli, aloe vera, ima dve strane letnju i zimsku, memori pena, 160x200, u jako dobrom stanju

preuzimanje lično, novi beograd

:grozan:

U je, da nisi ti kupio moj dušek prodat pre par godina? :unsure:

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

dok mi se ne jave oni lečeni narkomani da ponudim i ovde. poklanjam dušek boneli, aloe vera, ima dve strane letnju i zimsku, memori pena, 160x200, u jako dobrom stanju

preuzimanje lično, novi beograd

:grozan:

hoce da dodju samo za dusek  ? nesto su im kriterijumi u stalnom rastu ( ako mislimo na  reto centar*)

 

btw jos 1 dusek ali 90x200 na nbgd  na raspolaganju ako treba nekome 

Link to comment
3 minutes ago, jorma shparga said:

hoce da dodju samo za dusek  ? nesto su im kriterijumi u stalnom rastu ( ako mislimo na  reto centar*)

 

btw jos 1 dusek ali 90x200 na nbgd  na raspolaganju ako treba nekome 

ne znam, poslao sam im poruku sa slikama kako su tražili

čekam da se jave

 

i frile je okačio neke, al mi se nisu javili

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...