Jump to content
IGNORED

MotoGP


mjone

Recommended Posts

Izgleda da MM ipak može samo po kiši, jasno je bilo da nije mogao da prati današnji tempo. Međutim, kao nekoliko puta ove godine dovukao se do podijuma ni kriv ni dužan samo zahvaljujući padovima drugih.

 

Iako obožavam Beštiju ovaj manevar na kraju bukvalno ne smatram obilaženjem, ispravio je krivinu bukvalno dok Martina nije izgurao sa iste, a onda samo smotao u desno. Nema tu ni skila ni veštine, ne smatram to korektnim obilaženjem ali šta da se radi...

 

Što se ostalih tiče Aprilija nastavlja da se muči isto kao i KTM, Akosta sjajan ali počinje previše da pada, pozitivan je skor Kvartarara koji uspeva da nešto izviče iz ove Yamahe... Šteta i za pad Peka jer je odvezao nekoliko baš nenormalno brzih krugova.

 

Sve u svemu ulazimo u dosta zanimljiv finiš sezone tj u Azijsku turneju, te staze su mi uvek dodatno zanimljive za gledanje...

Link to comment

Taman napisah ortaku da se Bestija vraca u igru.
Odlicno vozio. Imao tempo. Delovalo da moze da napadne i prvo mesto i da na tabeli napravi dar-mar... on padne :/
I to je to...

Jebo me konj ako sam ga izbaksuzirao..

Link to comment

Neeeee

Ne ne ne Pedrooo

Kako je vozio lik, fenomenalno, na nož

Obišao i Banjaju

Bio u trmpu

Videla se prva pobeda

I pade... jebote..

  • +1 1
Link to comment

Jbg to je sve deo stasavanja u vrhunskog vozača. Isti taj Banjaja je u Mizanu ljosnuo sa prvog mesta, u njegovoj prvoj sezoni u Pramacu. I posle još par puta, ali ovo je baš identično.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...