Jump to content
IGNORED

Music video


Ulis

Recommended Posts

Na neki način, istorija bitnih muzičkih spotova koji su obeležili muzički i filmski svet kao specifičnainterakcija muzike i filma, i uticaj istih na kulturu uopšte. Sa tim da izbor nije (isključivi) izraz sopstvenihmuzičkih afiniteta
Sad razumem! :)
Link to comment
  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ulis

    24

  • Buck Naked

    9

  • Indy

    7

  • Sludge Factory

    5

Ovaj treći isečak iz Tomija sa En Margaret i Nikolsonom deluje kao posveta ovom filmu,gde Majstor, načinom tretiranja scena, montažom, upotrebom sloumoušna i ostalim stvara serijuopčinjavajućih delova skladno uklopljenih u jednu zadivljujuću celinu znanu kao "Paklena pomorandža"edit:slova

Edited by Ulis
Link to comment

Jedan od meni najdražih je ovaj spot koji je radio Michael Lindsay-Hogg(na početku spota vidi se zgrada čije je pročelje bilo na omotu Led Zeppelin albuma Physical graffiti)Isti čovek je mnogo pre toga radio i ovaj spot:

Link to comment

a redov berger koji ulazi u avion i završava na unificiranoj poljani? to je baš za ovaj topik.lepa mi je ta pesma bila, ali onako, uz vizuelni ugođaj me je jako plašila kao klinca.nego, šta filmadžije misle o ovom spotu, sa zanatsko-umetničke tačke gledišta? nije lep, ali mi se čini da je jako dobro urađen. koliko se sećam, mnogi misle da je ovaj jedan od boljih spotova ikada. meni jedan od omiljenih, svakako.

Link to comment
a redov berger koji ulazi u avion i završava na unificiranoj poljani? to je baš za ovaj topik.lepa mi je ta pesma bila, ali onako, uz vizuelni ugođaj me je jako plašila kao klinca.nego, šta filmadžije misle o ovom spotu, sa zanatsko-umetničke tačke gledišta? nije lep, ali mi se čini da je jako dobro urađen. koliko se sećam, mnogi misle da je ovaj jedan od boljih spotova ikada. meni jedan od omiljenih, svakako.
eh...nema ovde filmadžija :)da, Hair i Miloš Formana za Lanciu Yes kada više nije bio Yes a snimano od strane jednog od hipgnosisovca
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...